Загальна інформація

Повне найменування:

Комунальний заклад “Іванівська спеціальна школа” Вінницької обласної Ради

Код ЄДРПОУ:

21725322

Адреса:

22432, Вінницька обл

Калинівський р-н,

с.Іванів, вул.Соборна, 1

Поштова скринька:

szshi@ukr.net

Телефон:

+380968099488 – Директор Рибочка Любов Михайлівна

Час роботи і прийому керівника:

пн: 08.30-17.00

вт: 08.30-17.00

ср: 08.30-17.00

чт: 08.30-17.00

пт: 08.30-17.00

Ціль діяльності об’єкта комунальної власності:

  Головною метою спеціальної школи є задоволення потреб дітей з інтелектуальними вадами  розвитку у загальній середній освіті, соціальній допомозі і реабілітації.

  Головними завданнями спеціальної школи є:

         –  забезпечення права дітей, які потребують корекції розумового або фізичного розвитку на здобуття певного  рівня загальної середньої освіти шляхом спеціально організованого освітнього процесу  в комплексі з корекційно-розвитковою роботою, медичною реабілітацією.

         –   створення сприятливих умов для дітей з інтелектуальними вадами розвитку;

          – створення спеціальних умов для корекційної спрямованості навчання, відновлення здоров’я, подолання порушень психічного і фізичного розвитку, коригування порушень аналізаторів і формування мовлення учнів;

          – здійснення індивідуального та диференційованого підходу у навчанні та вихованні з урахуванням характеру порушення;

          – забезпечення умов для розвитку нахилів і здібностей, здобуття учнями соціально необхідного мінімуму обов’язкових вимог до рівня і обсягу загальної середньої освіти;

         – створення сприятливих умов для розвитку особистості учнів у різних видах діяльності, розкриття в них позитивних природних нахилів, здібностей і обдарувань;

          – формування громадської позиції, почуття власної гідності, здатності до трудової діяльності, відповідальності за свої дії.

         –  забезпечення у процесі навчання й виховання системного кваліфікованого психолого-медико-педагогічного супроводу з урахуванням стану здоров’я, особливостей психофізичного розвитку учнів (вихованців).

Статут Іванівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат

 Структура спеціальної школи:

1. Спеціальна школа є двоступеневою:

  І ступінь – початкова школа (підготовчий клас, 1-4 класи, забезпечує початковий рівень загальної середньої освіти), строк навчання 5 років;

  ІІ ступінь – основна школа (5-9(10) класи, строк навчання 5(6) років.

2. Основною структурною одиницею спеціальної школи є клас і виховна група.

3. Для занять з професійної підготовки у 4-9 класах учні діляться
на дві групи, які комплектуються за участю лікаря з урахуванням
інтелектуальних можливостей і бажань вихованців.

4. Спеціальна школа може мати у своєму складі дошкільні групи.

 5.  На бажання батьків діти, які потребують корекції фізич­ного та (або) розумового розвитку, можуть лише навчатися у спеціальній школі, без проживання у ній.

 6.  Для дітей 6(7) років, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку, але не отримали відповідної до­шкільної освіти у спеціальній школі  відкривається підготовчий клас.

 7.  Мережа класів та їх наповнюваність у  спеціальній школі встановлюється засновником відповідно до Нормативів не повинна перевищувати 12 чоловік в класі (Наказ Міністерства освіти і науки України від 20.02.2002 № 128, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 06.03.2002 за № 229/6517. поділ на групи при проведенні уроків трудового навчання здійснюється, коли в класі більше 7 учнів.

 8. Для надання індивідуальної корекційної допомоги та добору відповідних програм навчання у спеціальній школі діють шкільні психолого-медико-педагоґічні комісії.

Пошук
Архіви