Виховна робота

Опис виховної роботи в 2020 -2021 навчальному році

Структура виховної роботи в Комунальному закладі “Іванівська спеціальна школа”

РУБРИКА ДО 30-РІЧЧЯ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

В рамках заходів щодо відзначення Дня прапора та 30-річчя Незалежності України в школі відбувся флешмоб “Синьо-жовтий передзвін”.

День вишиванки в Іванівській спеціальній школі

Назустріч 30-річниці Незалежності України –  презентація козацького курення 8 класу

Україна – це ми – презентація козацького курення 9 класу

Україні присвячуємо свої перемоги, творчість та мрії – презентація козацького курення 7 класу

Ми діти твої Україно! – презентація козацького курення 3- 4 класу

Свято останнього дзвоника

Школа! Школа! Це будні і свято.

Це уроки цікаві й весь світ!

Рідна школа — це друзів багато.

Це дитинства і юності цвіт!28-го травня, в Комунальному закладі «Іванівська спеціальна школа» відбулося традиційне свято останнього дзвоника.

Веселе і водночас сумне свято зібрало разом нашу дружну шкільну родину: учнів, учителів, батьків, гостей.

Для когось це довгоочікувана мить, що дала початок відпочинку та літньому теплу, а для когось це були останні хвилини перебування в рідній школа. А для здобувачів освіти 4 класу це прощання з початковою школою .Випускники попрощалися із шкільною партою… І ось хвилююча мить. Звучить останній дзвінок. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу.

День памяті жертв Голокосту

Щорічно 30, 31 травня в Іванівській сільській територіальній громаді поминають жертв Голокосту. В ці дні у 1942 році німецькі нацисти в с.Іванів (м.Янів) та с.Пиків розстріляли євреїв, що мешкали у цих населених пунктах. Всього, приблизно 3000 чоловік.

До меморіальних пам’ятників на місці масових поховань представниками органів місцевого самоврядування, освітніх закладів та єврейських громадських організацій були покладені квіти та вінки.

Також в с.Іванів біля майдану Голокосту наш бібліотекар Бадрак Л.С.  провела урок-реквієм для учнів старших класів. В ході нього було зазначено, що українці та євреї поруч прожили сотні років.

Своєрідним нагадуванням про нашу спільну історію став минулорічний творчий проект «О мій Янів»

День захисту дітей

Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни –Міжнародний день захисту дітей.

Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги – батьків, вихователів, учителів, наставників.

Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди.

Педагогічний колектив Комунального закладу “Іванівська спеціальна школа” вітає своїх маленьких українців з Днем захисту дітей .

Тиждень фізкультури та спорту

Україна завжди славилася своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я нації. Тому з 17 по 23 травня в школі було проведено тиждень фізичної культури та спорту. Основною його метою є формування в учнів культури здорового способу життя, покращення їх здоров’я шляхом залучення до активних занять фізкультурою і спортом. Здоров’я – це найцінніший скарб для людини, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Щоб залучити до участі у Тижні якомога більше учнів, було розроблено цікавий план виховних заходів.

День перший. Надавач В.С.Кравчук  разом з здобувачами освіти учнями  4 класу проявили свої художні вміння на спортивну тематику в конкурсі «Правила дорожнього руху знай – життя та здоров’я зберігай.»

День другий. Надавачі фізкультури Л.О.Загородня та В.М.Гаврилюк організували змагання для молодших школярів. Команди учнів 2-4 класів разом взяли участь у спортивному святі «Ми – маленькі соколята». Хлопчики та дівчатка під час свята проявили спритність та силу, залюбки змагалися в естафетах.

День третій. На шкільному подвір’ї пройшла загальношкільна ранкова зарядка.

День четвертий .Серед учнів 7-10 класів пройшов конкурс «Спортивний феєрверк». Скільки радощів, гарного настрою, здоров’я, бадьорості отримали учні.

Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому»

21 травня 2021 року в рамках запланованого Національного уроку з безпеки дорожнього руху в Комунальному закладі «Іванівська спеціальна школа» пройшов урок на тему: «Безпечна дорога додому». Захід проводився в рамках всесвітнього  тижня безпеки дорожнього руху.

З  учнями  2 класу класний керівник І.В.Кіріяк провела практичне заняття «Дорожні знаки».

День української вишиванки

Українська вишиванка зберігає історію і традиції нашого народу. Вишиті сорочки здавна допомагали українцям зберегти свою ідентичність. Для популяризації носіння українського етнічного одягу започатковане міжнародне свято. У третій четвер травня щорічно у світі відзначається День української вишиванки.

В День вишиванки люди по всьому світу надягають українські національні костюми, приходять в них на роботу. До свята долучився і колектив Комунального закладу “Іванівська спеціальна школа”.

День Європи

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі  мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та  інтересах. Кожного року учні нашої школи беруть  активну  участь у святкуванні Дня Європи. У  закладі його відзначають як день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. Головна мета свята – формування  в школярів позитивної  думки щодо євроінтеграції України, знайомство з європейськими цінностями та традиціями, популяризація європейської культурної спадщини.

Напередодні 14.05.21р. здобувач освіти Кухтіцка Інна разом із надавачем Т.О.Скворцовою, шкільним бібліотекарем Л.С.Бадрак, вихователькою А.І.Ярошенко та педагогом – організатором О.М.Кулик долучилися до обласного конкурсу відеонарисів до Дня Європи – 2021″Європейські сюжети історії Вінниччини” в якому здобули 3 місце. Мета конкурсу полягала в популяризація знань про Європу серед учнівської молоді, розвиток дослідницьких здібностей учнів, підвищення інтересу до ознайомлення з європейськими цінностями, досягненнями та культурою.

Також цього року 16 травня у рамках заходів було  проведено конкурс малюнка на асфальті «Ми хочемо жити під мирним небом». Школярі висловили свою активну життєву позицію на підтримку миру в Україні та світі. За допомогою крейди та дібраної кольорової гами вони створили неординарні дитячі шедеври. Подвір’я школи перетворилося на невелику казкову країну, де панує різнобарв’я та винахідливість дитячої фантазії.

До дня вшануванння Праведників народів світу

14 травня в бібліотеці школи була проведена бесіда з учнями 9-10 класів до Дня вшанування Праведників народів світу. В селі Іванів проживали чотири людини, які під час Другої світової війни врятували від смерті євреїв.

Броварник Марина Ахтимонівна яка врятувала маму та сина Шваць Песю та її Якова.

Богачук Матвій, Богачук Галина, Богачук Тетяна, які врятували жительку м.Вінниці Ханну Квашу.

Жительку нашого селе Раю Держанську, врятував Петро Мельник з дружиною Тетяною з с.Осолинка Літинського району.

Ці люди стали Праведниками народів світу.

Благодійна акція до Пасхальних днів за ініціативи працівників Сьомого Апеляційного Суду

Писанка – маленький символ нашого життя.

Поки будуть писаночки

На світі писати –

Доти люд наш буде жити

Й край наш процвітати.

Історія писанок як символу весняного відродження природи сягає у далеке минуле і пов’язана з ритуалом весняного відродження на землі. Кожна писанка – це ніби маленький світ. Тут і зоряне небо, і вода з рибами, і дерево життя з оленями й птахами, і засіяне поле, і трибанні церкви – усе це вималюване у певному порядку, аби підтримати лад та рівновагу в нашому світі.

Писанкарство – давня українська традиція розписувати (розфарбовувати) курячі яйця на Великдень. Традиціям цим вже багато століть. Але, погодьтесь, яка велика сила писанкарських традицій, якщо вони подолали всі труднощі, збереглися та живуть і донині. В ці передсвяткові дні для учнів нашої школи була проведена Благодійна акція до Пасхальних днів за ініціативи працівників Сьомого Апеляційного Суду та майстер-клас «Великодня писанка».

 

Проведення акції «Чисте довкілля» в Комунальному закладі «Іванівська спеціальна школа»

«Навіть у найпрекрасніших своїх мріях
людина не може уявити нічого прекраснішої природи»
 Альфонс де Ламартін

Навесні починається наймасштабніше прибирання країни. Тож проведення щорічної Всеукраїнської акції “За чисте довкілля” стало доброю традицією в нашій школі, що відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища. Акція має на меті перш за все докорінно змінити ставлення населення до проблеми покращення довкілля та санітарного стану територій, на яких вони проживають.

Кожен повинен розуміти, що чистота громади залежить саме від нього. Тому подбаємо про чистоту навколо себе, не будемо сторонніми спостерігачами, адже підтримання чистоти та порядку – це запорука здоров’я і краси нашого рідного краю.

 

Заходи до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.

Їх життя, їх помисли високі,
Котрим не судилось розцвісти,
Закликають мир ясний і спокій,
Як зіницю ока, берегти.

 

В. Симоненко

 

Друга світова війна вона все далі і далі від нас, ми всі знаємо, що вона була страшною та кривавою, що загинула на ній невимовна кількість мільйонів людей, які просто хотіли жити. Війна на зустріч молодому дню із з гуркотом, і з брязкотом котилась, лавиною метану і вогню, на нашу землю й долю навалилась.
8 травня, в День пам’яті та примирення, вся країна схиляє голову та згадує всіх учасників Другої Світової війни. Напередодні Дня перемоги в нашій школі проходить низка традиційних патріотичних заходів.
     8-го травня  біля меморіалу загиблим воїнам відбувся мітинг, присвячений 76 – річниці перемоги над нацистськими окупантами у другій світовій війні. Учні нашої школи вшанували пам’ять загиблих воїнів та поклали квіти до Меморіальних стел загиблим учасникам Другої світової війни.
     Метою якого було виховувати у дітей почуття патріотизму; поважне відношення до історичної пам’яті свого народу; моральну культуру учнів, розвивати здатність відчувати, співпереживати, вміння слухати оточуючих. Пам’ять загиблих героїв, які віддали своє життя за Батьківщину, учні, педагоги, гості вшанували хвилиною мовчання.

Відеорепортаж “Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій Землі” присвячений 35-річниці пам*яті Чорнобильської трагедії.

26 квітня 2021 рік – рік 35-річчя Чорнобильської катастрофи. Однієї з найстрашніших катастроф в історії людства — аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Минуть ще роки й десятиліття, а цей трагічний день усе одно хвилюватиме людей. Чорнобильське лихоліття залишиться навіки в пам’яті тих, хто пройшов горнило Чорнобиля. Наш земний уклін, наша довічна вдячність усім, хто взяв участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю. Священна пам’ять про всенародний подвиг ніколи не зітреться зі сторінок історії, не згасне у віках. На виховання патріотичих почуттів у підростаючого покоління, яке має знати та пам’ятати про долі сотень тисяч відомих та безіменних приборкувачів оскаженілого «мирного атому» та його жертв. Надавачі та здобувачі Комунального закладу “Іванівська спеціальна школа” Вінницької обласної Ради відзняли відеорепортаж “Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій Землі” присвячений пам*яті Чорнобильської трагедії.

Також шкільний бібліотекар Л.С.Бадрак провела урок пам’яті «І летять на Чорнобиль журавлі… ». Учні думками полинули у страшні квітневі дні вісімдесят шостого року та ознайомилися з історією трагедії, яка трапилася на Чорнобильській атомній електростанції. Діти переглянули документальні фільми «Мотильки» та «Чорнобиль».

Кольоровий тиждень в початковій школі

Іноді серед сірої метушні буднів і напруженої праці хочеться  чогось незвичайного. Саме з цією метою в Комунальному закладі «Іванівська спеціальна школа» було проведено кольоровий тиждень з 12 по 17 квітня 2021 р.

      Тиждень молодші школярі  розпочали  подорожю у кольорову країну. Кожний день  був незвичайним,  яскравим та пізнавальним. Діти не просто потрапляли  у країну певного кольору, до них приходили в гості  герої   цікавого  мультфільму «Фіксики», і кожний герой розкривав таємниці певного кольору. 

Понеділок четвертокласники присвятили навчальний день зеленому кольору. Вони дізналися, що зелений колір – колір живої та квітучої природи. Зелений – колір надії, природної гармонії. Цей колір дає нам відчуття спокою і розслаблення, а тому заспокоює та розслабляє. Крім того, зелений – колір процвітання. Кольорознавці 4 класу розказували цікавинки про зелений колір.

На уроці образотворчого мистецтва із захопленням виконали графічну вправу «Я – дерево».

Вівторок, у 3 класі був жовтим днем, який пройшов під гаслом “Посміхнись тому хто зліва, посміхнись тому хто справа, ми – одна сім’я”. Емблемою дня стала жовта зірочка. Цей колір асоціюється з сонцем, а також викликає у людини тепло, енергію, оптимізм, багатство, успіх та процвітання. Діти весь день були в хорошому настрої, дізналися про значення кольору, бавились у гру “Жовтий ланцюжок”, аукціон “жовтих слів”, розмовляли про жовті фрукти, овочі, тварини і т. д. Також виготовляли соняшники, дивились презентацію та мультфільм, слухали жовту казку.

Середа – червоний день у 2 класі. Червоний – символ крові й вогню, бо це гарячий колір. Червоний – це колір життя, колір гідності, лідерства, потреба активно діяти та досягати успіху. Він надає впевненості, заряджає енергією, позбавляє від туги і негативних емоцій, викликає відчуття тепла і має зігріваючу дію.

День почався з девізу: «В маленькому серці вогонь палає, для зла і зневаги місця не має». А символом дня було сердечко.

День був дуже цікавим. Діти разом із класним керівником Л.Л.Свинар., грали в ігри, розгадували кросворди, відгадували загадки, переглядали відео, побували в «Країні червоного кольору». Слухали легенду про калину. Дізнались про користь калини для здоров’я. Ознайомилися з українськими національними традиціями.

Четвер учні 1 класу зафарбувалася свій день у синій колір. У блакитні, сині, ультрамаринові шати вдяглися учні початкових класів. Гасло дня – «Водичко, водичко, омий діткам личко!». Емблемою дня стала крапелька. Переглянувши відеопрезентацію, школярі дізналися, що синього так багато на нашій планеті і цей колір має дуже важливе значення для нас. Це колір повітря та легкої води — струмків та річок. Це колір вічності, таємниці та глибокого спокою. Синій вважається кольором інтуїції. Він стимулює мислення. Вправа «Сині слова», гра «Ланцюжок», виготовлення «веселої хмаринки» принесли дітям захоплення та гарний настрій на весь день.

П’ятниця – фіолетовий колір. Фіолетовий – особливий колір, бо поєднує в собі два протилежних кольори – гарячий червоний і холодний синій. Він заспокоює, втішає, сприяє розвитку інтуїції, стимулює інтелектуальну діяльність, підсилює енергію. Ентузіазм та творчий підхід у практичного психолога І.О.Приліпко  допомогли зробити цей день справжнім святом як для дітей, так і для дорослих. Фіолетовий день пройшов у сенсонрій кімнаті  на високому емоційному підйомі та позитиві. Посмішки не сходили з облич дітей.Саме цим кольором завершився Кольоровий тиждень в початковій школі.⠀Діти досліджували, створювали цікаві колірні композиції.

Вітальна акція з  85 – річчям  Олега Федоровича Чорногуза

До 85- річчя від дня народження визначного письменника, сатирика, гумориста, поета, публіциста, поета, автора творів для для дітей. Золотого письменника України – Олега Федоровича Чорногуза, було проведено в Комунальному закладі «Іванівська спеціальна школа» ряд вечорів з учнями про творчість письменника та обговорення творів які він написав для дітей та знайомство та знайомство старших здобувачів освіти з новими виданнями.

      Надавачі та здобувачі нашої школи долучилися до вітання ювіляра, біля садиби письменника. Тут в майбутньому має бути музей знаменитого земляка, який на завжди залишив Конча – Заспу і повернувся в рідний Іванів.

      Також  бібліотекар Л.С.Бадрак долучилися до посадки алеї «Олег та Лідія» з декоративних червонолистих яблунь. Кожне з 9 дерев носить свою візитку. Девять тому, що письменник розміняв 9 десяток.

«Усміхнений» флешмоб у Іванівській спеціальній школі

Люди, заклопотані подіями в країні, забувають про цілющу силу посмішки. Але варто частіше думати про щось приємне й пускати промінчик щастя у душу. Особливо у Міжнародний день сміху.

1 квітня здобувачі освіти 4 класу не сумували. Вони вирішили усміхнутись небу і запросити сонце до свого шкільного колективу. Здобувачі освіти долучилися до веселого флешмобу й подарували всім усмішку та натхнення.

Тиждень природознавства «Буду я природі другом».

    З метою розвитку творчості здобувачів освіти , узагальнення  та пізнавальної активності дітей в Комунальному закладі «Іванівська спеціальна школа» з 29.03.21 – 2.04.21р. пройшов тиждень природознавства під девізом «Буду я природі другом».

    Робота тижня була спрямована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності здобувачів , сприяли інтелектуальному та творчому розвитку дитини.

29 квітня І.Б. Пушкар надавач природознавства із здобувачами 8 класу  провела ігри патріотів «Червона книга України», де діти по-новому відкрили для себе світ природи та екологічні проблеми нашої планети.

30 квітня В.С. Кравчук надавач  4 – класу та здобувачі вирушили у віртуальну подорож «Незабутній світі тварин та рослин».

Не рви дитино, квіточку, не треба.

Вона радіє сонечку й весні,

А їй радіє синьооке небо

Й хмарки біляві, ніжні і ясні.

Прийшла весна з-під снігу почали виглядати перші весняні квіти. 31 квітня І.В. Кіріяк надавач 2 – класу  та здобувачі освіти провели годину екологічної мудрості «Перші квіти весни». Під час бесіди школярі відгадували загадки, описували квіти – первоцвіти. Наприкінці заходу здобувачі освіти провели цікавий кольоровий дослід «Чи потрібна рослинкам вода» .Усі  працювали із захопленням , школярі дійшли висновку , що краса зелена вражає всіх, а нестримність і бездушність спустошує неповторну цінність природи. Тож потрібно берегти все живе на Землі.

1 квітня під керівництвом надавача природознавства  І.Б.Пушкар  для здобувачів 9 класу була проведена інформаційна година  «Вода в житті людини». Діти ознайомилися із значенням води в людському житті, поглибили знання про водні ресурси та склали пам’ятку «Збереження водних багатств». Переглянули мультфільм «Подорож краплинки» .

Ну і на завершення тижня педагогічним та учнівським колективами була проведена клопітка робота по оформленню шкільних клумб. Надавачі разом з здобувачами із завзяттям змагалися за краще оформлення клумб. Творчість та винахідливість педагогів сприяли покращенню ландшафтного дизайну території школи.

І  Всеукраїнський дистанційний фестиваль – конкурс «Світ Dreams» для дітей та молоді з обмеженими можливостями

Творчість… Саме вона надихає дітей, робить щасливішими, відкриває нові можливості. Кожна дитина неповторна. Кожна дитина по-своєму талановита. Нещодавно закінчився І  Всеукраїнський дистанційний фестиваль – конкурс «Світ Dreams» для дітей та молоді з обмеженими можливостями, в якому ми стали лауреатами ІІІ ступеню. І освітянам є з чого радіти і ким пишатись.

Вітаємо з перемогою! Бажаємо творчості в подальшому! Вдячні Л.О.Бадрак – шкільному бібліотекарю, О.М.Кулик – педагогу – організатору, А.І.Ярошенко – виховательці 4 класу, Т.О.Скворцові – надавач історії, які допомогли розкритися творчим дітям. Впевнені, що ще не одна зірочка запалає на небосхилі рідної школи.

Шевченківський тиждень

Щовесни, коли тануть сніги,

І на рясті просяє веселка,

Повні сили й живої снаги,

Ми вшануємо пам’ять Шевченка!

За доброю традицією на початку березня  вся Україна  святкує день народження українського поета, генія філософської думки Т.Г. Шевченка. Наша школа не стала винятком, в Комунальному закладі «Іванівська спеціальна школа» з 1.03.21р. по 9.03.21р. проходив Шевченківський тиждень.

Відкрили тиждень 1.03.21р. наймолодші школярі своєю ілюстративною виставкою «Ми тебе не забули Тарасе» (педагог – організатор О.М.Кулик).2.03.21р. надавач  української мови та літератури О. П. Федчишина провела літературну вітальню «Шевченко – душа українського народу», під час якого ознайомила учнів з цікавими фактами про життєвий і творчий шлях великого Кобзаря.

3.03.21р. шкільний – бібліотекар Л.С.Бадрак провела для здобувачів освіти       3 -10 класів конкурс читців-декламаторів «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття», де натхненно звучали вірші Шевченка. Юні декламатори змагалися у мистецтві читання віршів .Красу і силу поетичного слова Т.Г.Шевченка передав переможець конкурсу читців- декламаторів ,здобувач освіти 10кл.- Ганевич Ю. віршем «Мені тринадцятий минало».

4.03.21р. О.М.Кулик педагог – організатор та Л.С.Бадрак  шкільний бібліотекар провели вечір читання «Квітку своєї любові вплету у вінок Кобзаря» для здобувачів освіти 5 -8 класів.

5.03.21р. вихователь А.Ю.Ремез провела для своїх маленьких вихованців здобувачів 3 класу інформаційну хвилинку «Незабутній Шевченко» в якій поринули у далеке минуле, коли митець зростав, боровся, мріяв…

6.03.21р. Н.О.Ольхова- надавач укра.мови та літератури повела усний журнал «Шевченко і сьогодення» для здобувачів освіти  9 класу. Діти розповідали про невідомі події в житті Тараса Шевченка, інсценували уривки з його творів.Дуже цікавим та веселим виявився захід.

Завершився тиждень 9.03.21р. на веселій ноті ,в нашій школі пройшов флеш моб «Читаємо Шевченка разом» Здобувачі освіти, учителі, працівники школи разом читали поезії Тараса Шевченка.

Т.Г.Шевченко “Заповіт” декламує здобувач освіти Комунального закладу “Іванівська спеціальна школа” Лавренов Андрій.

Т.Г.Шевченко “І золотої й дорогої ” декламує дієт сестра Комунального закладу “Іванівська спеціальна школа” І.М. Маркевич .

150-річчя з дня народження Лесі Українки

В останню неділю лютого вся громадськість відзначає 150-річчя з моменту народження однієї з найвидатніших письменниць України, яка своїм словом піднесла вітчизняну літературу до рівня кращих зразків світового письменства.

У Комунальному закладі «Іванівська спеціальна школа» також пройшов ряд заходів з відзначення 150-річниці з дня народження української поетеси:

День перший 22.02.21р.

Серед здобувачів освіти  6-7 класу  чимало шанувальників творчості Лесі Українки, які також долучилися до святкування, вони разом з надавачем української мови та літератури  О.П. Федчишиною підготували та провели урок-марафон «Чистий промінь Лесиного слова» та «На гостину до Лесі». Здобувачі освіти більше дізналися про життя і творчість письменниці, переглядали тематичні відео, а також декламували улюблені поезії Лесі Українки.

День другий 24.02.21р.

Серед учнів 3-10 класів був проведений конкурс на краще декламування поезій Лесі Українки «В її імені барви України».  

Юні декламатори змагалися у мистецтві читання віршів геніальної поетеси.

Красу і силу поетичного слова Лесі Українки передав переможець конкурсу читців – декламаторів, здобувач освіти – 4-класу Микола Ковальчук віршом «Вишенька черешенька».

День третій 25.02.21р.

Педагог-організатором О. М. Кулик з здобувачами освіти 7 кл.  розробила  інтерактивний плакат «до 150-річниці Лесі Українки», який містить відеофайли про життя та творчість, інтерактивні вправи що допоможуть пригадати сторінки  з біографії та рядки творів людини універсальних обдарувань та інтересів.

День четвертий 25.02.21р. З здобувачами освіти 9 класу Н.О. Ольхова провела літературний вечір «Леся Українка – зразок мужності, героїзму, безмежної відданості своєму народові» ознайомилися з поезією видатної української поетеси, пригадали її непростий життєвий шлях.

День п’ятий 26.02.21р.

Бібліотекар школи Л.С.Бадрак та вихователька 1 класу С.П.Груша  провели для наймолодших вихованців бібліотечний урок «Дитинство Лесі Українки». Маленькі слухачі  знаходилися у полоні розповіді про складну долю цієї людини.

Протягом тижня  в  шкільній бібліотеці була підготовлена тематична виставка  “Безсмертна іскра Прометея”, організована бібліотекаром Л.С.Бадрак. Виставка привернула увагу кожного вихованця школи, примусили на хвильку забігти до бібліотеки , та  ще раз долучитися до Лесі, до її життя, до її творчості.

Протягом тижня  в  шкільній бібліотеці була підготовлена тематична виставка  “Безсмертна іскра Прометея”, організована бібліотекаром Л.С.Бадрак. Виставка привернула увагу кожного вихованця школи, примусили на хвильку забігти до бібліотеки , та  ще раз долучитися до Лесі, до її життя, до її творчості.

Відкритий урок музики в 3 класі

26 лютого цього року в Комунальному закладі “Іванівська спеціальна школа” відбувся відкритий урок з музики надавач Свинар Л.Л.

Тема уроку  «У музичному театрі: опера «Коза дереза»» .Урок пройшов творчо, плідно, учні активно брали участь в обговоренні теми уроку,з цікавістю переглядали фрагменти з опери, грали на шумових інструментах. Присутні відмітили досить тісний зв’язок педагога з учнями та любов до предмету.

Відкритий виховний захід в 4 класі

Як побачиш – десь горить,

Мусиш ти в ту саму мить

До пожежників дзвонити,

Про пожежу сповістити.

Вивчіть правила пожежні,

Будьте завжди обережні.

Знає хай дитина кожна:

Жартувать з вогнем не можна.

Виховний захід з рубрики «Сам вдома. Небезпечне поводження з вогнем.» провела зі своїми вихованцями вихователь Ярошенко А.І. Під час виховного заходу учні ознайомилися з правилам пожежної безпеки та з причинами виникнення пожежі. Навчилися правильно діяти в надзвичайних ситуаціях. Сформулювали  навички правильної поведінки і впевненість в діях під час пожежі.  Навчилися обережного поводження з вогнем та взаємодопомоги при виникненні небезпечної ситуації.

Тиждень пам’яті Героїв Небесної сотні

З метою вшанування патріотизму і мужності українців з 18 по 23 лютого 2021 року в школі проведено тиждень пам’яті Героїв Небесної Сотні.
В 5-10 класах відбулися інформаційні години на тему «Революція Гідності», а також  – години спілкування «Небесна сотня.Герої,які змінили хід історії України», «Ми гідні сини і доньки своєї неньки – України», «Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі», на яких головною думкою прозвучали слова: Україна – це територія гідності і свободи!

Крім того, учні школи переглянули документальний фільм із серії «Зима , що нас змінила», під час якого побачили реальні події, які відбувалися на Майдані. Зображення на екрані та проникливі слова у багатьох присутніх викликали сльози на очах. Патріотичне піднесення збудило в серцях дітей найщиріші почуття. Вони відчули себе частиною історії, що твориться разом з ними.

22 лютого в шкільній бібліотеці Бадрак Л.С. було   проведено  вечір читання поезії «Герої не вмирають…Просто йдуть». У цей день були запалені свічки пам’яті, звучали вірші у виконанні дітей, присвячені Героям Майдану. Хвилиною мовчання здобувачі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. 

Протягом тижня надавачі взяли участь у флеш-мобі «Герої не вмирають».

Учні молодших класів у знак великої пошани взяли участь у тихій акції «Ангели пам’яті» своїх ангеликів вони прикріпили біля шкільної стели Героїв Небесної Сотні.

20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні. Однак, варто згадати про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. І згадувати надалі, завжди, хоча б для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому. І якщо правильно скористатись цим досвідом, ми справді можемо побудувати незалежну і процвітаючу державу.
Дякуємо Вам, Герої України! Ви назавжди залишитесь у наших серцях…

Ти – вічний біль, Афганістан

15 лютого 2021 року в шкільній бібліотеці  Комунальному закладі «Іванівська спеціальна школа» був проведений урок мужності з учнями 10 кл.,який підготували бібліотекар    Бадрак Л.С. та педагог – організатор Кулик О.М. «Афганістан – то біль і смуток, чиєсь обірване життя 1979 – 1989», з нагоди відзначення тридцять другої річниці виведення військ з Республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, також діти перегляну  документальний фільм «Останній солдат Афганістану»
Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув, бо не відболить це горе, не відплачеться, поки житимуть їхні батьки, вдови і діти, вірні побратими. З вдячністю звертаємось до тих, хто живе поряд. Від усього серця бажаємо всім здоров’я, родинного благополуччя, упевненості в дні завтрашньому, щастя, миру і добра.

День Святого Валентина

День Святого Валентина досить популярне свято серед молоді. Існує кілька легенд стосовно цього дня, але всі вони поєднані однією думкою – справжнє кохання вище всіх земних перешкод.

У цей день прийнято дарувати символічні листівочки у формі серця, які  висловлюють любов та дружбу, щирість та повагу, добро та тепло сердець. І, хоча це свято зазвичай пов’язують з коханням та закоханістю, на сьогоднішній день – це не лише день закоханих, а й день, коли свою прихильність виявляють до друзів або близьких людей.

Тож, 14 лютого 2021 року у Іванівській спеціальній школі для учнів 9-10 класів організували квест «У пошуках кохання». В актовому залі була оформлення фотозона де учні з задоволенням робили світлини, як молодші так і старші діти школи, у фойє була підготовлена виставка творчих робіт до Дня Святого Валентина.

У дружній атмосфері проходили наші заходи. Тож, бажаємо всім щирого кохання, весняного почуття закоханості, добра і віри.

Тиждень рідної школи

Школа! Школа! Дитинство крилате!

І чарівної юності дні.

На тепло і на радість багате,

На веселі розваги й пісні.

Ми жили тут завзято й цікаво.

Всі учились, дружили й росли.

Справ цікавих було в нас на славу!

В школі ми все на світі могли!

Ми не знали де дійсність, де казка,

Бо у мріях чарівних жили.

Зігрівала любов нас і ласка,

З класу в клас ми мужніли й росли.

Вилітаєм, як бджоли на квіти.

Кожен з нас полетить хто куди.

А для школи лишились ми — діти…

Назавжди, назавжди, назавжди…

Традиційно в Комунальному закладі «Іванівська спеціальна школа» проводиться «Тиждень рідної школи» під час якого учні мають змогу не тільки дізнатись трішки більше про історію школи, а й висловити свої побажання рідній альма-матер.

Протягом 4-9 лютого відбулися наступні заходи:

-виховні години «Моя школа – мій другий дім» 5-10 клас.

-конкурс малюнків «Школа майбутнього» 5- 7 клас.

-серед учнів 1-4 класів було проведено конкурс найкращий зошит, перемогу в якому здобули наступні учні 1класу Українець Б., Ковальчук Р., та учні 4 класу Ковальчук М. та Чорнодон М.

-лялькова вистава «Коли іграшки оживають» з учнями 1 класу

-екологічна вікторина «Зимуючі та перелітні птахи» з учнями 2 класу.

Тиждень трудового навчання та СПО

Щоб здивуватися, потрібна мить,

а щоб зробити дивовижну річ,

 потрібні роки терпіння і наполегливої праці.
Д. Гельвецій

Відповідно до річного плану з 8.02 по 13.02.2021 року в нашій з школі проходив Тиждень трудового навчання та СПО. Предметний тиждень – це невід’ємна складова частина будь-якого шкільного предмета. Під час проведення тижня з’являється можливість приділити більше уваги та задовольнити різні інтереси кожного зацікавленого учня, переконати його в тому, «що він творець, володар праці, і від нього самого, від його наполегливості, любові до праці залежить можливість виразити себе, розкрити свої задатки, здібності, бажання» (В.О.Сухомлинський).

В рамках тижня відбулися заходи, які охопили всіх здобувачів школи, під час проведення яких діти мали змогу продемонструвати свої уміння та здібності в різних конкурсах та вікторинах.

Тиждень підготовлений: надавачем  трудового навчання Мачульським О.В., надавачем столярної справи Ковальчуком Л.В., надавачем СПО Муравейнік І.С., надавачем швейної справи Івашко М.В., надавачем шевської справи Завірюхою Т.С., та надавачем квітникарства Постоєнко Л.П. та Пушкар І.Б.

  В рамках тижня відбулися заходи, які охопили всіх здобувачів освіти школи. Так, у початкових  класах відбулися майстер-класи з сервірування столу здобувачі 2-4 класів; у 3-4 класі – відбулася вікторина «Ми творчі та талановиті»; (вчителями початкових класів: Кіріяк І.В., Кравчук В.С., Баланчук Е.П.,Свинар Л.Л.).  З здобувачами 7-8-их класів був проведений конкурс-гра вмілих  і вправних «Де руки  і охота – там спориться робота» надавачем шевської справи Завірюхою Т.С., здобувачі 6 класу вивчали рецепт приготування млинців з надавачем СПО                  Муравейнік І.С.,  в  здобувачів 9 класу відбувся майстер клас з пошиття накидки для подушечки , вчителем швейної справи    Івашко М.В., для учнів 9-10-их класів була проведена  вікторина – змагання    «Ми будівельники» з цікавими розважальними конкурсами, надавачем трудового навчання Мачульським О.В. В здобувачів 10класу відбувся відкритий виховний захід з квітникарства «Планування квітників».

Арт – терапевтична вправа «Сніговик» з практичним психологом Приліпко І.О. та учнями 2 класу

Трудовий десант

З метою формування у школярів ціннісного ставлення особистості до праці, що зумовлює виховання у них працелюбності, поваги до своєї та чужої праці, створення бажання творити добро,  у Комунальному закладі «Іванівська спеціальна школа» пройшов трудовий десант здобувачів 5 класу. Всі працювали активно і наполегливо та за декілька годин навели чистоту і порядок. Подібні заходи дозволяють не тільки прибрати біля рідної школи, а й згуртвати та зміцнити нашу шкільну сім’ю.

29 січня – День пам’яті героїв Крут

Любіть Україну, як вірні сини

Віддати життя їй готовіє,

Як юні сини, що життя віддали

Під крутами всі, як Герої…

В. Криволап

29 січня – День пам’яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії в Комунальному закладі «Іванівська спеціальна школа» був проведений , здобувачами 9 класу та  вихователями Людмилою Василівною Фалатюк , Надією Леонідівною Токаренко , тематичний захід “Крути: і сум, і біль, і вічна слава!”, присвячений воїнам Крут. Активну участь у заходах прийняли здобувачі, розказавши для своїх однокласників вірші, присвячені пам’яті героїв, які загинули в бою.

29 січня 1918 року – це не лише день скорботи за українською молоддю, а й день величі духу української нації. Жертовності та героїзму Крут забувати не можливо.

Міжнародний день памяті жертв Голокосту

27 січня весь світ вшановує пам’ять жертв Голокосту.  1 листопада 2005 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 27 січня Міжнародним днем пам’яті жертв Голокосту та закликала держави-члени ООН розробити просвітницькі програми, щоби наступні покоління зберегли пам’ять про цю трагедію з метою запобігання в майбутньому актам геноциду та охороняли пам’ятки історії, місця, де відбувалися масові вбивства. В Україна на державному рівні  цей день відзначається з 2012 року.

В Комунальному закладі «Іванівська спеціальна школа»  була проведена , здобувачами  10 класу та вихователями Оленою Миколаївною Яремчук , Ганною Олександрівною Понятовською , лінійка пам’яті жертв Голокосту «Це не повинно повторитися!»  .  У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я якої Голокост. Її ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися! Будемо пам’ятати…

У бібліотеці школи була відкрита експозиція «Трагедія ХХ сторіччя». Бібліотекар Людмила Степанівна Бадрак приймала участь у Всеукраїнському  круглому столі «Голокост – збереження пам’яті»( онлайн режим) , який відбувся 27 січня о 10.00 до 16.00.

День Соборності України

Соборна Україна нині незалежна,
Як квітка синьо-жовта розцвіла.
І не згубилася людська любов безмежна
До України-неньки і її буття,
Що упродовж віків нам мрію дарувала
Й наснагу іти до вільного життя.
Україно, соборна державо,
Сонценосна колиско моя!

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, нацiональної свiдомостi, людської гiдностi, формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, в  Іванівській спеціальній школі  організовано та проведено ряд заходів: книжкова тематична виставка «22 січня – День Соборності України»,за розкладом пройшли тематичні виховні години: «Ми – українці» в перших класах, «День Соборності України» з переглядом мультимедійних презентацій 5-10кл., тематичний виховний захід який підготували учні 7 класу«Україна-держава соборна, одна на всіх, як оберіг».Заходи подарували розуміння того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови духовно багатої, вільної та демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Чарівне свято Новий рік

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється Новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Саме так він пройшов і в нашій школі. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками та, звичайно, веселим хороводом навколо красуні-ялинки. Так  у Іванівській спеціальній школі були проведені новорічні ранки «Казка стукає в віконце», «Хай рік новий, Різдво Христове вам подарують дні святкові»  та вечір для старшокласників «В новім щасті, в новій силі – з Новим роком, браття милі». Діти разом з педагогами підготували програми з новорічними сюжетами, казковими героями, конкурсами, піснями та хороводами, іграми та танцями. Всі присутні уважно спостерігали за грою учнів – артистів. По завершенню свята Дід Мороз та Снігуронька подарували подарунки для всіх учнів школи. Нехай у новому році збудеться все задумане, а 2021 стане таким, яким ми хочемо його бачити. В новому році побажаємо один одному любові та віри в себе і процвітання нашої держави. Бажаємо всім, аби новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні.

 

Святий Миколай, до нас завітай

Ой, хто, хто Миколая любить,

Ой, хто, хто Миколаю служить,

Тому святий Миколай

На всякий час помагай…

           Такою гарною піснею почалося свято до Дня Святого Миколая в Іванівській спеціальній школі, яке підготували учні 5 класу та вихователі Давидюк О.О. та Гаврилюк О.С.  Учасники заходу розіграли цікаву сценку , затанцювали гарний танок, заспівали пісню «Ходить по землі Святий Миколай». Віршами, піснями і танцями діти просили у Миколая щоб чарівна казка завітала у кожен дім. Тому що вони з великим нетерпінням чекають чудес. Святий Миколай побажав усім гарного настрою, учням веселих свят та незабутніх зимових канікул. По закінченню заходу діти отримали солодощі від Святого Миколая.

 

Андріївські вечорниці

Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається 13 грудня. Андріївські вечорниці – одна з найцікавіших українських традицій, що крізь віки дійшла до нашого часу. Андріївські вечорниці супроводжувалися веселими співами, довгими дівочими посиденьками, знайомствами і заграваннями молоді.

Для Іванівської спеціальної школи це свято вже стало традиційним. Щороку учні відтворюють обряди проведення українських вечорниць, сповнені веселощів та жартів, ворожіння.
Гості свята побачили справжнє українське дійство. Хлопці та дівчата жартували, співали, ворожили. Виставу підготувала учні 8 класу разом з своїми вихователями Постоєнко Л.П., Мацько Л.П., Ремез А.Ю.

Кульмінацією свята стала гра «Калита», учасниками якої були майже всі присутні глядачі, адже атмосфера дійства спонукала до розваг.

Флешмоб «Берегине моя, українська хустка!».

Здавна зберігає наш народ пам’ять про хустку як про давній символ. Хустка – перша ознака одягу жінки – була широко розповсюджена по всій Україні. Дівчата та жінки носили її протягом року.
Українська хустка символізує любов і свободу, вірність традиціям і патріотизм. Тому, до Всесвітнього дня української хустки працівники науково-технічної бібліотеки активно долучились до флешмобу «Берегине моя, українська хустка!». Любімо, пишаймося та не цураймося свого українського коріння!

Відкритий виховний захід «Зустріч з казкою»

В нашій школі знову свято , а саме в учнів   1 класу та вихователя     Гаврилюк Н.П. до них в гості завітала казка. Діти та гості потрапили до чудової країни казок. Першокласники пограли в цікаву вікторину «Зустріч з казкою»  діти вчилися цікавій математиці за допомого казкових героїв , дізналися про відомих казкарів, відгадували казкових героїв, знаходили товариша казковому героєві, допомагали їм, розважалися з улюбленими героями та  виховували в собі кращі риси характеру на прикладах позитивних героїв казок.

День Збройних Сил України

6 грудня – День Збройних Сил України. У той час, коли наші герої-захисники відстоюють територіальну цілісність України на Сході, в зоні АТО, ми виховуємо гідну зміну їм, відданих патріотів, які за покликом серця стануть на захист Батьківщини. Учні 4-5 класу разом із вчителем фізкультури Загородньою Л.О. провели родинне спортивно-патріотичне свято “Зростаємо мужніми!”. Команди учнів подолали численні випробування під час естафет. Випробування мали довести наявність в учасників таких рис як мужність, спритність, безстрашність, винахідливість, мудрість, котрі необхідні сучасному захиснику України.

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі           СНІДом

 1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У цей день акцентується увага на тому, яку серйозну загрозу для життя людей в усьому світі становить ця глобальна проблема. І школа займає тут далеко не останнє місце, адже саме у школі формується, розвивається і набирається     знань майбутнє держави.

 Сьогодні, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом в Іванівській спеціальній школі за участі практичного психолога Приліпко І.О. та педагога – організатора Кулик О.М. пройшла загальношкільна акція в підтримку людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом «Червону стрічку носять небайдужі». Також  відбулася вікторина «Що ти знаєш про ВІЛ/СНІД?», виставка стіннівок на тему: «СНІД: знати, щоб жити». Учнями початкової школи була відтворена червона стрічка, як символ солідарності та підтримки людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом. Сподіваємось, що проведення подібних заходів допоможе учням захистити самих себе, адже найкращий захист – це поінформованість.

Відзначення пам’яті жертв Голодомору

28 листопада у Іванівській спеціальній школі  вшановували День  пам’яті жертв Голодомору. У цей день було проведено різні заходи: покладання квітів до пам’ятного знаку – вшанування жертв Голодомору в с.Іванів, тематична шкільна виставка у фоє школи «Український голодомор в історії та літературі», історичні уроки «Голодомор мовою фактів», учні школи взяли участь у Всеукраїнській акції «Засвіти свічку».

Здобувачі та надавачі освіти  вшанували хвилиною мовчання пам’ять про тих, хто став жертвою Голодоморів в Україні, вшанували і тих, хто за окраєць хліба не доносив на брата, не відривав окраєць хліба від голодних дитячих ротів, не торгував святинею… Мовчазним висновком, що ятрив душі і пломенів у очах учасників історичних уроків яскріло: «Хай не повторяться ніколи жахіття Голодоморів!».

 

Тиждень української писемності та мови

З 16 по 21листопада в нашій школі проходив тиждень української мови, присвячений дню УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ. У рамках тижня пройшло багато різноманітних заходів.

         Яскраві учнівські стіннівки, присвячені рідній мові, і сьогодні милують око і вражають цікавим матеріалом. Але найяскравішими заходами тижня були, звичайно, святкові змагання, що традиційно проводилися для учнів, а саме:”У казковому світі мови” (8-9 класів), молодші школярі провели флешмоб “Україна- цвітуча країна “.

21 листопада День гідності і свободи

До Дня Гідності та Свободи – однієї із знакових дат в історії України, в Іванівській спеціальній  школі   учні 8 – 9  класів з бібліотекаром Бадрак Л.С., вихователем Фалатюк Л.В. та педагогом-організатором Кулик О.М. провели патріотично – інформаційну годинну  «Україна – країна нескорених!». Школярі згадували події Майдану, переглянули відео-ролик «Революція гідності, пишемо історію»  , загиблих героїв та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

В межах місячника правових знань, правової пропаганди і превентивного виховання проведено Тиждень прав дитини

З 18 по 24 листопада  2020 року у Іванівській спеціальній  школі проводився  тиждень права, мета якого ‒ підвищення ролі правової освіти серед школярів, виховання поваги до закону і прав людини.

Протягом кількох днів учителем історії та права Скворцовою Т.О. та класними керівниками були проведені цікаві і змістовні заходи:           гра-мандрівка «Правовий букварик»; всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини для учнів 5-10 класів.

Учні початкової школи та старшокласники стали учасниками флешмобів «Квітка знай свої права» .

У шкільній бібліотеці була організована виставка «Правова література».

Педагогами створено пам’ятку для учнів і батьків «Насильство над дитиною як чинник деструктивного впливу на формування її особистості».

Подібні заходи підвищують зацікавленість учнів у вивченні правознавства, розширюють правові знання учнів, формують уміння співвідносити норми моралі та права, застосовувати правові знання в повсякденному житті.

Тиждень початкової школи

З  23 .11.202 по 27.11.2020р.  в Іванівській спеціальній школі проходив тиждень початкових класів.

Девіз тижня: «Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий».

План тижня

Понеділок. Казковий світ дитинства.

Девіз: «Казка вчить, як на світі жить».

Конкурс дитячих малюнків «Казковий вернісаж».

В гостях у казки. Перегляд вистави «Колобок».

Вівторок. День гігієни.

Девіз: «Здоров’я – дорожче золота». .

Виховна година «Якщо хочеш бути здоровим!».

Середа. День української мови.

Девіз: «Книгу читають не очима, а серцем».

Конкурс читців дитячого вірша «Поезія зими».

Гра-змагання «Найрозумніший».

Четвер. День любителів природи.

Девіз: «Природа – це казка, яку потрібно читати серцем».

Гра-змагання «Щасливий випадок».

КВК «Буду я природі другом!».

П’ятниця.  Пам’ятаєм щохвилини: ми всі – діти України!

Девіз: «Україно, моя Україно! Я для тебе на світі живу!»

Флешмоб « Україна за мир».

Тиждень початкових класів ще раз переконує в тому, що дитяча творчість, мов джерельна вода, яку черпаємо, а їй нема ні кінця, ні краю. Робота тижня проходила так, що заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів, різні напрямки виховання та були цікавими, сприяли інтелектуальному розвитку учнів.

Тиждень початкових класів ще раз довів, що учні нашої школи – найрозумніші, найталановитіші, а вчителі – фахівці своєї справи.

Флешмоб до Дня української мови та писемності “Школа вишивана “.

Тиждень толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу з 9  по 16 листопада 2020 року у нашій школі стартував Тиждень толерантності.

 План проведення тематичного тижня був насичений та різноманітний. Проведено інтерв’ю до Дня толерантності, анкетування, виготовили стінгазету, переглянули відеоролики про доброту, терпіння, порозуміння в світі; виставка дитячих малюнків “Толерантність врятує світ”, класні години та бесіди на тему толерантності. Упродовж Тижня толерантності всі учні школи приймали активну участь в заходах, які  змінювали один одного.

Понеділок 11.11 – інтерв’ю до Дня толерантності

Вівторок 12.11  – День посмішки і гарного настрою

Середа 13.11 – День відкритості і тактовності

Четвер 14.11 – День взаєморозуміння та порозуміння

П’ятниця 15.11  – День ввічливості

Тиждень безпеки дорожнього руху

Навчання правилам дорожнього руху – це життєва необхідність, тому різні заходи по ПДР завжди актуальні в навчальних закладах.

      З метою підвищення безпеки учнів в Іванівській спеціальній школі розпочато проведення 2-го етапу тижня безпеки дорожнього руху.

      Основною метою проведення тижня безпеки є формування навичок безпечної поведінки на дорогах, адаптації підлітків до транспортного середовища. Також розроблена система профілактики дорожньо-транспортного травматизму та вивчення правил дорожнього руху, які розглядаються як складова частина виховання загальної культури підлітка. Важливо відзначити, що в цьому процесі задіяні не тільки педагоги і вихованці, а також уся шкільна родина.

       Рішення задач тижня безпеки буде здійснюватися через такі форми роботи: спеціально організовані ігрові заняття пізнавального циклу, зустрічі, бесіди, спостереження за рухом транспорту, розгляд ілюстрацій, складання малюнків на задану тематику, написання творів, тестування.

 З  молодшими школярами  2 класу , педагог-організатор Олена  Кулик провела бесіду-казку «У гостях у світлофора», вуличний марафон «Дорожні знаки та їх значення.» з учнями 7 класу

Протягом тижня були обладнані куточки  безпеки дорожнього руху. Також пройшли тематичні конкурси та театралізовані  уроки для  здобувачів, виховні години.

Здобувачі переглянули відеофільми «Ціна не уваги. Присвячується пішоходам» (для учнів 5-9 кл.).

Всі заходи під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху пройшли на належному рівні. Кожен день був  цікавим, корисним та різноманітним.

Заходи, які були проведені з 5 по 13 листопада дали змогу здобувачам одержати достатньо знань щодо бережливого ставлення до свого здоров’я та оточуючих людей.

Робота надавачів допоможе дітям убезпечити себе в реальному житті на дорозі та принесе свої результати, що допоможе істотно знизити кількість ДТП за участю дітей. У майбутньому ці діти стануть відповідальними водіями і уважними пішоходами, а це означає – рух на наших дорогах буде безпечним і комфортним.

50-річниця спілки письменників

 9 жовтня 2020р. відбулося;

50-річчя Спілки письменників Вінничини.

Нагородження кращих з кращих письменників рідного краю преміями ім. М.Стельмаха, В.Забаштанського та О.Чорногуза.

Нагородження орденом «Патріот українського народу» нашого знаменитого земляка О.Ф.Чорногуза з яким тісно співпрацює Іванівська школа-інтернат та бібліотекар Бадрак Л.С., яка проводить зустріч з ним, голосні читання його творів та поезії. На це свято була запрошена і наш бібліотекар, яка взяла участь в ньому та познайомилася з знаменитими письменниками Вінниччини.

До 100-річчя герба України

Тризуб – немов сім’я єдина,

де тато, мама і дитина

живуть у мирі і любові

На Україні вольній, новій.

11 жовтня 2020 року в Іванівській школі-інтернаті було проведено малюнок на асфальті до «100-річчя герба України.» В якому взяли участь учні 1-10 кл. Також в приміщені бібліотеки було проведено бесіду з учнями 5-го класу на тему: «Державний символ герб та його історія.»

Екскурсія до Малого бабиного Яру

29 вересня було проведено екскурсію до  Бабиного Яру в с.Іванів з учнями 7 класу з вчителем Скворцовою Т.О. та бібліотекарем Бадрак Л.С.

День партизанської слави у Іванівській спеціальній школі

 І не всі повернулись із бою додому,

І не всіх дочекалася рідна сім’я.

Пам’ятайте ж ви їх, пам’ятайте такими,

Пам’ятай же ти їх, українська земля.

День партизанської слави України щороку відзначається 22 вересня. Це свято створене, щоб не забувати українських військових, які билися з фашистськими окупантами. Саме 22 вересня вважається початком підпільно-партизанського руху в Україні.В бібліотеці Іванівської спеціальної  школи – інтернат   була представлена книжкова виставка з історичною, документальною, художньою літерату­рою, а також проведена бесіда «Україна — земля героїчного народу» бібліотекарем Бадрак Л.С.. 9-х класів переглянули  кадри документальних фільмів про події Другої Світової війни та документальний фільм про сьогоденну війну. Паралелі вражаючі…

21 вересня Міжнародний День Миру

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

З нагоди Дня миру у багатьох закладах освіти району пройшли тематичні заходи. Зокрема, у Іванівській спеціальній школі-інтернат навчальний день розпочався флеш-мобом «Ми хочемо миру», який підготували учні молодших класів. На шкільному подвір’ї учні утворили масове формування «Голуба», адже ця тема для нас, українців, надзвичайно болюча, це крик душі кожного патріота своєї держави.

Тиждень фізичної культури

«Здоров’я кожної людини – це його багатство». 

З 16.09. по  23.09.2020 року в Іванівській спеціальній  школі- інтернат проводився Тиждень фізичної культури і спорту, який був присвячений темі: «Здоров’я кожної людини – це його багатство».
Під час проведення тижня  робота вчителів фізичної культури, а також класних керівників була спрямована на:

виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя;

покращення  здоров’я;

придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту;

залучення учнів  до систематичних занять фізичною культурою і  спортом;

виховання  колективізму  і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного  азарту,  взаємовиручки і підтримки.

Серед учнів 3-4 класів пройшов конкурс з піонерболу.
Весело, із азартом і завзяттям проходили змагання до Дня фізкультури і спорту!

«Козацькі забави» відбулися для школярів 9-10 класів, де в запеклій боротьбі перемоги здобули учні  9  класу.

А учні 2-4 х класів  змагалися в комбінованій естафеті «Старти надій».

Скільки радощів, гарного настрою, здоров’я, бадьорості отримали учні!

 

До Всесвітнього дня тварин

У Іванівські спеціальні школі-інтернат  до Всесвітнього дня тварин пройшов «Урок доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин», на якому учні змогли переглянули відео, основною темою яких було: «Не будь жорстоким!», «Не будь байдужим», «Допоможи «товаришу» меншому», «Будь відповідальним!», «Будь гуманним!!!», який підготували педагог – організатор та вихователь 5 класу Давидюк О.О. Сподіваємось, що виховні години та перегляд роликів не пройшли дарма та учні взяли для себе багато цікавого й корисного.

День вчителя

День вчителя відзначають в першу неділю жовтня , і святкується більш ніж в 100 країнах світу. У цей день відзначаються заслуги вчителів і всіх працівників сфери освіти та їх неоціненний внесок у розвиток суспільства.

 У Іванівській спеціальній школі – інтернат відбулося свято, присвячене Дню вчителя. Всі дуже чекали цієї події. Учні школи підготували святковий концерт « Свого вчителя любимо і пам’ятаємо ! ». Діти вітали своїх вчителів піснями , танцями та іншими виступами . Було багато позитивних емоцій , сміху і сліз радості. Також учні школи підготували плакати  з привітаннями своїм вчителям. Вчителі , в свою чергу , подякували всім за подароване свято , позитив і гарний настрій.

30 вересня у Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня у Всеукраїнський день бібліотек учні вітали бібліотекаря  Бадрак Л.С. зі святом та оголосили про старт акції «Подаруй школі книгу », про початок шкільного огляду – конкурсу на кращий клас зі збереження підручників «Живи, книго!».Бібліотекар школи Бадрак Л.С. провела літературну вікторину «Герої книжок запрошують». Всі бажаючі відповідали на запитання (у віршованій формі) і за правильну відповідь отримували «вітаміни читання». Святкову атмосферу створювала музика, пісні про бібліотеку, книгу, які лунали у шкільній бібліотеці.

Свято квітів

Всі ми з нетерпінням чекаємо прихід величавої і чарівної красуні-осені, яка дивує нас своїми барвами. А вже з її господарювання ми збираємо її дарунки і проводимо свято квітів.

9 вересня  2020р. в нашій школі відбулася щорічна виставка квітів та композицій. На шкільному подвір’ї учні всіх класів школи представили свої композиції.

Цьогорічні композиції підкорили усіх своєю винахідливістю, оригінальністю, креативністю.         

 Усі композиції разом створили неймовірну квіткову красу, якою милувалися  уся шкільна родина. Усі з цікавістю роздивлялися, коментували композиції,  а потім фотографувалися на згадку.

Заняття в зеленому класі

У новому 2020-2021 навчальному році всі заклади освіти мають адаптуватися до сучасних вимог щодо дотримання протиепідемічних заходів та вишукувати нестандартні підходи до освітнього процесу.

Для учнів Іванівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату проводяться екозаняття на відкритому просторі та свіжому повітрі. Кілька  з таких занять було проведено вчителями 1-2 класів Баланчук Еліною Павлівною, Кіріяк Іриною Володимирівною. Також в нашій школі було започатковано кінотеатр під відкритим небом.

Заняття на відкритому повітрі – це ще й практичний розрахунок підвищити навчальну успішність і концентрацію уваги учнів. Науковцями доведено, що  насичення киснем  допомагає зберігати зосередженість в учнів до двох годин потому.

До Дня Державного прапора

Напередодні Дня незалежності в Україні відзначають ще одне свято незалежної держави – День прапора. В усіх містах і селах українці піднімають свої знамена. Це наш історичний дух, це наша  гордість, слава і велич нації.

 Синьо-жовтий прапор для українців – це символ свободи і боротьби за незалежність. З цим символом український народ утвердив свою державність, соборність і самостійність, з ним  українці йшли на захист своїх прав під час  Революції Гідності, з цим символом сьогодні наші воїни захищають нашу землю  від окупантів на Сході України.

 Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн – це момент піднесення, який сповнює наші серця гордістю за рідну країну.

В день святкування Дня прапора учні Іванівської спеціальної школи-інтернат  провели  флешмоб «Мій прапор – моя гордість».

Свято 1 Вересня

Відомий педагог В. О. Сухомлинський писав: «Найголовніше, найяскравіше, що на все життя западає в серце патріота і що втілює в собі Батьківщину, – це люди». 

Тому першого вересня навчальний рік у Іванівській спеціальній  школі інтернат розпочався уроком , метою якого є  утвердження у свідомості молоді переконань про єдність і соборність України.

Тему Першого уроку класні керівники обирали самостійно: «В єдності наша сила»,«Діалоги з титанами духу»,«З відданістю Україні в серці»,«Історична подорож у часі. Славетні імена України»,«Люби свою сім’ю та школу. Але в  усіх класних колективах говорили про ті цінності, які роблять нас сильнішими, зміцнюють і об’єднують нашу державу, про національні традиції нашого народу, його героїчне минуле, про видатних діячів нашої Батьківщини.

День Незалежності України

24 серпня українці відзначають величне свято — День Незалежності України. Незалежність держави це свято пам’яті про предків, що творили націю і боролися за державність, це велика подія, яка дала народові можливість самому вирішувати свою долю, а розвиток і процвітання України залежить від єдності, взаємоповаги та високої громадянської позиції.

2 вересня в  бібліотеці Іванівської спеціальної загальноосвітньої школи – інтернат був проведений телерепортаж  «Вінничина – мій рідний край», присвячена цій знаковій даті в історії нашої ще такої молодої держави, відображає складний і тернистий шлях, пройдений нашою Батьківщиною до заповітної мрії – незалежної України.

Яскраві сторінки шкільного життя!!!

Школу називають другою домівкою. І це справді так. Адже саме тут діти проводять велику частину життя. Сюди вони приходять малюками, крок за кроком просуваються сходинками, які ведуть у світ чарівного, прекрасного – у країну Знань. Тут проходить дитинство, юність. Тут вони вчаться дружбі і взаєморозумінню, самоповазі відвертості, тут відкриваються їх душі й серця для першого кохання…Тому і не дивно, що шкільні роки залишають найяскравіші, хвилюючі спогади, надихаючи до творчості…

Зі святом останнього дзвоника!!!

День пам*яті та примирення!

Дорогі учні, шановні батьки!

На календарі знову бачимо 8 та 9 травня, що є приводом для згадок сумних подій 1939 – 1945років.

Ми з вами – нащадки воїнів, які зробили вирішальний внесок у завершення тих страшних днів, але при цьому наша Батьківщина зазнала чи не найбільших втрат. Важко сьогодні знайти українську родину, у родоводі та пам*яті якої немає особистих втрат від тієї війни.У ці дні ми згадуємо всіх тих, у кого ми в безкінечному борзі за наше життя, схиляємо свої голови перед полеглими на полях битви, у концтаборах…

Невпинно наближається і той день, коли ми не матимемо жодного свідка Другої світової війни, томузакликаю кожного з вас у ці дні віддати шану та вклонитися нашим живим ветеранам. На Калинівщині залишилося 12 безпосередніх учасників Другої світової війни: Благій В.П. з Корделівки, калинівчани – Всеволодова Н.С., Гнесь П.Т., Лугін М.В., Приходько І.Т., Телюк Б.В., Шпотаковський В.Г., Явна М.Т., Маковецький А.М. з Глинська, Супрун Г.Т. з Лисьової Лисіївки, Гуменчук Г.Ю. та Причишин О.П. з Павлівки. Усі вони з нагоди 75-річчя перемого над нацизмом у Другій світовій війні будуть нагородженні знаком народної пошани медаллю “За бойові заслуги. 75 років перемоги над нацизмом”.

Пам*ятаймо,що перемога над нацизмом далась нам та усьому світові надзвичайно високою ціною!

З Днем пам*яті та примирення!

З Днем Перемоги!

В дні травневі, мріями багаті,

Коли щастя хлюпає з пісень

Ми щороку зустрічаєм свято –

Перемоги радісної день

8 березня -Міжнародний день жінок

Прийміть вітання наші щирі,
Хай ваша доля розквіта,
Хай в здоров’ї і щедротах
Рясні красуються літа.
Добро нехай незгасно світить,
Ласкаве сонце радісно сія,
Вам сьогодні — найтепліші
І найщирішії слова.

З першими теплими подихами весни приходить до нас жіноче свято – 8 Березня! Цей день знаменує ніжність і красу, тепло й добробут, любов і ласку. Адже все найсвітліше та найпрекрасніше в нашому житті пов’язують передусім з жінками. Саме для них у приміщенні актової зали нашої  школи організували святковий концерт учні 4 класу . Розпочала свято та привітала чарівних жінок директор школи Рибочка Любов Михайлівна.

Виховний захід на протипожежну тематику «Щоб не сталося біди – обережним будь завжди».Щорічно від пожеж стається безліч нещасних випадків .  Пожежна безпека в школі – це надзвичайно важлива справа, яка вимагає до себе великої уваги. Підходити до цього питання потрібно з усією відповідальністю і не упускати навіть найнезначніші речі, адже від цього в підсумку може залежати життя дітей. Тому в рамках Всеукраїнського літературного конкурсу серед дітей на протипожежну тематику «Щоб не сталося біди – обережним будь завжди» в нашій школі був проведений  загальношкільний захід.

«Тарас Шевченко – вірний син українського народу».Березень – це місяць коли ми традиційно вшановуємо пам’ять Тараса Шевченка: несемо квіти Великому Українцю, читаємо його твори, згадуємо сторінки біографії невпинного борця за свободу рідного краю. Чудове літературно-музичне свято “Тарас Шевченко – вірний син українського народу” підготували та провели 10 березня  учні 2 класу Іванівської спеціальної загальноосвітньої школи. Усі присутні ще раз перегорнули сторінки книги життя Тараса, почули його безсмертні пророчі поетичні рядки та пісні на вірші Великого Кобзаря у виконанні наймолодших школярів.

21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. В Україні воно також лише почало писати свою історію.Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.До відзначення Міжнародного Дня рідної мови долучилася і наша  шкільна родина.Учителем української мови Ольховою Н.О. був проведений мовознавчий турнір.

4 лютого розпочався тиждень Рідної школи. Уже традиційно в нашій школі  проходить Тиждень Рідної школи. Найрізноманітніші заходи  тривають упродовж тижня. Це і конкурси, і виставки, і концертні програми, і просто змагання, а також цікаві бібліотечні уроки про історичне минуле  рідної школи.    В день відкриття Тижня Рідної школи у закладі пройшов загальношкільний захід , на якому бібліотекар Бадрак Людмила Степанівна урочисто оголосила про відкриття Тижня,  ознайомила з основними заходами, закликала брати активну участь як учнів, так і педагогів .  На відкриті тижня  виступали учасники фольклорного гурту « Надвечір’я» Іванівського сільського будинку культури  . В репертуарі якого прозвучали українські народні пісні зібрані місцевими жителями села Іванова.

 

Тиждень героїв Небесної Сотні                          З 18 по 23 лютого у Іванівській спеціальній загальноосвітній школі інтернат проходив тиждень пам’яті Героїв Небесної Сотні « Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі».На протязі тижня педагог – організатор Кулик О.М.  провела урок української звитяги «Пам’яті Героїв Небесної Сотні присвячується..». Продемонструвала презентацію та  відеосюжети  історичних подій протягом зими 2013-2014 років.  Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання всіх, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність нашої з вами єдиної України! На захід були запрошені учні 5 -10 класів. Учні 3-4  класів разом із своїми вихователями  провели акцію “Янголятка пам’яті”, присвячену вшануванню пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні.У шкільній бібліотеці була оформлена виставка-вшанування Героїв Небесної Сотні,  бібліотекар Бадрак Л.С. підготувала для дітей бесіду  «Вічна слава Героям Небесної Сотні».

Масляна в Іванівській спеціальній загальноосвітній школі – інтернат. Найулюбленіше і мабуть одне з найсмачніших свят – Масляна — цього тижня вже завершується, а тому можна впевнено сказати, що весна запанувала.Приємна і смачна традиція вже кілька років існує у Іванівській спеціальній загальноосвітній школі – інтернат .Дівчатка — майбутні господині — хизувалися своїми кулінарними здібностями по випіканню млинців.Небагато часу знадобилось на те, аби столи залишилися порожніми, а дітлахи ситими.

Тиждень профорієнтації “Майбутнє за нами”  З метою розвитку в учнівської молоді рис творчої, працелюбної особистості в Іванівській спеціальній  школі пройшов тиждень профорієнтації .У рамках цього тижня було проведено ряд профорієнтаційних заходів.
Протягом тижня учні дізналися чимало нового про широкий світ професій.2 лютого – відбулося відкриття предметного тижня. Проведено захід у формі «Ярмарки професій» вихователями 9 кл.27 лютого в школі працювало « МІСТЕЧКО МАЙСТРІВ», де наші учні мали можливість подивитися майстер – класи з малярно  – штукатурної, швейної, столярної та шефської справи.« Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. А ще краще – спробувати зробити власноруч!» Діти та вчителі брали активну участь в майстер- класах та отримали масу позитиву.Також з учнями 8-10 класів провели профорієнтаційні екскурсії « Чарівна країна професій».
Діти відвідали аптечний пункт в якому аптекар Ганна Миколаївна розповіла про лікарські препарати.Екскурсія до перукарні «Анель» , а також майстер клас стрижки від перукаря Олени Петрівни.

Тиждень музики та образотворчого мистецтва        Хай надалі надихає вас мистецтво,                                                        А палітра хай натхнення надає,                                                           Ми бажаємо вам віри у прекрасне,                                                        Бо воно тепло і радість всім несе.                                                   Такий девіз ми обрали для тижня образотворчого та музичного мистецтва в нашій школі, який проходив з 20.02.20 – 25.02.20.Організаторами якого виступили Скворцова Т.О.- вчитель образотворчого мистецтва, Свіргун В.В.- вчитель музичного мистецтва, Вчителі початкових класів.Відповідно до плану проведення тижня щодня відбувалися корисні заходи, які зацікавили не тільки учнів школи, а й педагогічний колектив.Відкриття тижня образотворчого та музичного мистецтва розпочалося з вернісажу  робіт учнів 5-7 класів «Намалюю щастя». Учні школи із цікавістю переглядали виставку і з захопленням ділилися своїми враженнями від побаченого. Адже кожна робота  була  виконана  з такою любов’ю, що глядачі отримували тільки позитивні емоції.

У вівторок було проведено «День караоке». Лунали веселі дитячі пісні, бажаючих співати було надзвичайно багато. Було дуже весело та гамірно.

В середу відбувся майстер – клас «Чарівне мереживо витинанки»Вчителями початкових класів був проведений пізнавальний виховний захід«В кожні дитині – таланту краплина».

В четвер була проведена Музична вікторина для учнів 5-7 клас «Знавці музики».

А в п’ятницю до наших дітей завітали учні Іванівської загальноосвітньої школи, які розповіли про українську хустку та орнаменти на ній , а також показали як можна жінці закутувати хустку.

Іванка, Сонька і Ангелінка привітали гостей веселою піснею «Я малюю Україну».Творчість завжди неповторна. Вона спонукає дітей до пошуку, до нових ідей, до розвитку. В творчості кожен учень може знайти себе.

День Тетяни 25 січня усі жінки під іменем Тетяна святкують свій День Ангела. Ось і наші учні привітали своїх однокласниць з цим чудовим днем конкурсно – розважальною програмою і цікавими подарунками.

31 – річниця виведення військ із Афганістану.15 лютого 1989 року останній солдат радянських військ залишив територію Афганістану.Офіційно закінчилася неоголошена війна,але для колишніх воїнів – афганців вона  назавжди залишилася в їхніх серцях,живе в спогадах і фотографіях. В будинку культури  Іванівської обєднаної територіальної громади, педагоги нашої школи Софина Н.Ф., Федчишина О.П., Снинар Л.Л. з ансамблем « Янівчани»  привітали воїнів – афганців громади.

День Державного Прапора України. В усі віки і в усіх народів державний прапор був однією з найвищих і шанованих святинь.28 січня 1992 року на сесії Верховної Ради прийняли постанову про Державний прапор України. Ним став синьо-жовтий стяг.З метою виховання патріотів рідної держави, любові до рідного краю , шанобливого ставлення до національних і державних символів  України – Державного прапора України в Іванівській спеціальній загальноосвітній школі – інтернат була проведена Акція « Теплі долоньки».

29 січня – День пам’яті героїв Крут. З метою вшанування пам’яті молодих захисників Української Народної Республіки, які власною кров’ю вписали героїчну сторінку в історію українського визвольного руху в Іванівській загальноосвітній школі – інтернат  була проведена лінійка –реквієм  «Коли стають до зброї діти – народ той не перемогти», яку підготували учні 10 класу з вихователями Понятовською Г.О., Токаренко Н.Л. і класним керівником Муравейнік І.С.

День Соборності України                                Живи, Україно, живи для краси,
Для сили, для правди, для волі!
Шуми, Україно, як рідні ліси,
Як вітер в широкому полі.22 січня з нагоди Дня Соборності України та виховання у громадян почуття патріотизму і гордості за свою державу у Іванівській спеціальній загальноосвітній школі – інтернат  був проведений виховний захід «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг»

Шкільні посиденьки. Андріївські вечорниці.

Свято Миколая “Миколай,Миколай ти до нас завітай”

Телеміст з Гурською Н.В.(з донькою депортованих батьків)приурочений до відзачення на Вінничині 75-х роковин депортації українців з Лемківщини, Надсяння,Холмщини,Пв.Підляшшя, Любачівщини,Зх.Бойковщини у 1944 – 1951роках 

Міжнародний день боротьби зі СНІДом “СНІД – не залишаймося байдужими”

Тиждень Української мови та писемності “Плекаймо рідне слово – українську нашу мову”

Зустріч з представниками Ювенальної превенції, капітаном Паламарчук Л.В.(в межах місячника правових знань)

День пам′яті жертв голодомору “П′ять колосків – до життя непройдених п′ять кроків”

День Гідності і Свободи “Згадаймо,як це було…”

Святкова лінійка до Дня Збройних Сил України “Наші захисники”

Всесвітній день Української Хустки (флешмоб “Фото з українською хусткою”)

Спортивно-розважальне свято “Козацькі забави” (в межах тижня історії)

Посвята в козачата учнів 3 класу “Козацькому роду нема переводу”(в межах тижня Українського козацтва “Тої слави козацької повік не забудемо”)

Благодійна акція “Прояви турботу”

Благодійна акція “Допоможи солдату – захистити Батьківщину”

Вітальна акція “Його величність Вчитель!”

Акція доброти “Брати наші менші”

Тиждень ОБЖ (в межах місячника цивільного захисту)

Всеукраїнська акція “Живи, книго” 

Тиждень фізичної культури і спорту

Акція “Ми за чисте довкілля”

До міжнародного дня Миру у рамках загальношкільного проекту “З вами наші серця”

Творчий звіт загону “Подоляни”

Відпочинок вересень 2019

День знань 1 вересня 2019рік

Свято квітів осінь 2019

День вишиванки 2019

Збережемо нашу планету 2019

Тижневий дайжест квітень 2019

НУШ 2018-2019 н.р.

Протидія булінгу

Соціальна робота

Національно-патріотичне виховання

Шкільні посиденьки. Зустріч з шкільним психологом. Толерантність в нашому житті

Флешмоб щеплення – здорова нація

Тренінгові заняття “Знай свої права та обов’язки”

Тиждень початкових класів

Мовознавчий турнір “Дивослово”

Зустріч з письменницею с. Іванів Мовчан Л.С

Захід до Дня бородьби зі СНІДом. СНІД мусимо зупинити

Година Памяті до Дня Голодомору. Не всім насипано могили, не всім поставлено хрести

Відкрита виховна година у першому класі Ремез А.Ю..  Про небезпечні речі потрібно знати малечі

Виступ шкільної агітбригади “Молодь обирає здоровий спосіб життя”

Ми відпочиваємо

Наші будні. Акція “У нашому двірку, як у вінку”

Зустріч старшокласників з воїном АТО Болюхом Миколою Анатолієвичем і захисником аеропорту Сичевським Володимиром Миколайовичом

Свято “Посвята в козата”

Літературно-пісенна вітальня для вчителів “Вдячність, шана нині лише Вам”

День людей похилого віку. Акція милосердя “Поспішайте творити добро”

Рекламна акція “До ваших послуг”

Місячник ОБЖ “Щоб не трапилось біди, пам’ятай про це завжди”. Урок безпеки “На дорозі небезпечно, тож обачним буть доречно”

Конкурс дитячого малюнка на асфальті до Міжнародного дня миру “Ми за мир на планеті Земля”

Олімпійський тиждень “щасливі діти – здорові, сильні, мужні і спритні”

Свято квітів та осінніх композицій “Квіти – це історія нашого народу”

Урок мужності: “Із пам’яттю в душі ми живемо”, присвячений виводу військ з Афганістану

Методичне об’єднання вихователів.

Літературно-музична композиція: “Вони загинули за Україну”.

Захід приурочений відзначенню 2004-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

До свята 8-го березня. Вітаємо любі жінки .

До Дня Рідної Української Мови

Загальношкільний Конкурс Краси До Дня Закоханих

До Дня пам’яті Героїв бою під Крутами. 100-річчя

До Всесвітнього дня боротьби Зі СНІДом

Допомога зимуючим птахам “Як тобі живеться зимова пташко?”

Новорічна казка

День Святого Миколая Миколая зустрічаємо в цей святий величний час

Проведення виховної години Моя родина, моя сімя – це і є маленька Батьківщина вихователь Коваль І.В (7 клас)

Проведення відкритого заняття здоровий спосіб життя – як цього досягти Вихователь Токаренко Н.Л. (8 клас)

Проведення методичного об’єднання

Проведення уроку природознавства Польові рослини вчителю Пушкар І.Б (7 клас)

Свято Андріївські вечорниці

1 вересня – День знань (2017р.)

Акція Трудовий десант. У двірку, як у вінку

Всесвітня акція: Ми – українці, ми за МИР!!!

Поїздка педагогів  до театру Садовського м. Вінниця

Вітаємо любі жінки. До свята 8 Березня

День пам’яті жертв голодомору

Акварелі кохання. До дня святого Валентина

До міжнародного дня Толерантності

Клуб вихідного дня . Ляльковий театр казка-Хатинка

Майбутнє ціною власного життя. До Дня вшанування жертв на Чорнобильській АЕС

Ми любимо вас, дорогі вчителі! До дня Учителя (2017 рік)

Ми, віримо в майбутнє твоє, Україно. До річниці Революції Гідності

Наше дозвілля

Наші досягнення

Пам’ять війни – це пам’ять серця!

Проект “Знаємо поіменно”. Зустрічі з воїнами АТО

Свято урожаю “Фруктово – овочевий скарб”

Пошук
Архіви