Виховна робота

 

Тиждень української писемності та мови

З 16 по 21листопада в нашій школі проходив тиждень української мови, присвячений дню УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ. У рамках тижня пройшло багато різноманітних заходів.

         Яскраві учнівські стіннівки, присвячені рідній мові, і сьогодні милують око і вражають цікавим матеріалом. Але найяскравішими заходами тижня були, звичайно, святкові змагання, що традиційно проводилися для учнів, а саме:”У казковому світі мови” (8-9 класів), молодші школярі провели флешмоб “Україна- цвітуча країна “.

21 листопада День гідності і свободи

До Дня Гідності та Свободи – однієї із знакових дат в історії України, в Іванівській спеціальній  школі   учні 8 – 9  класів з бібліотекаром Бадрак Л.С., вихователем Фалатюк Л.В. та педагогом-організатором Кулик О.М. провели патріотично – інформаційну годинну  «Україна – країна нескорених!». Школярі згадували події Майдану, переглянули відео-ролик «Революція гідності, пишемо історію»  , загиблих героїв та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

В межах місячника правових знань, правової пропаганди і превентивного виховання проведено Тиждень прав дитини

З 18 по 24 листопада  2020 року у Іванівській спеціальній  школі проводився  тиждень права, мета якого ‒ підвищення ролі правової освіти серед школярів, виховання поваги до закону і прав людини.

Протягом кількох днів учителем історії та права Скворцовою Т.О. та класними керівниками були проведені цікаві і змістовні заходи:           гра-мандрівка «Правовий букварик»; всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини для учнів 5-10 класів.

Учні початкової школи та старшокласники стали учасниками флешмобів «Квітка знай свої права» .

У шкільній бібліотеці була організована виставка «Правова література».

Педагогами створено пам’ятку для учнів і батьків «Насильство над дитиною як чинник деструктивного впливу на формування її особистості».

Подібні заходи підвищують зацікавленість учнів у вивченні правознавства, розширюють правові знання учнів, формують уміння співвідносити норми моралі та права, застосовувати правові знання в повсякденному житті.

Тиждень початкової школи

З  23 .11.202 по 27.11.2020р.  в Іванівській спеціальній школі проходив тиждень початкових класів.

Девіз тижня: «Кожен день у нас цікавий, веселий, плідний і яскравий».

План тижня

Понеділок. Казковий світ дитинства.

Девіз: «Казка вчить, як на світі жить».

Конкурс дитячих малюнків «Казковий вернісаж».

В гостях у казки. Перегляд вистави «Колобок».

Вівторок. День гігієни.

Девіз: «Здоров’я – дорожче золота». .

Виховна година «Якщо хочеш бути здоровим!».

Середа. День української мови.

Девіз: «Книгу читають не очима, а серцем».

Конкурс читців дитячого вірша «Поезія зими».

Гра-змагання «Найрозумніший».

Четвер. День любителів природи.

Девіз: «Природа – це казка, яку потрібно читати серцем».

Гра-змагання «Щасливий випадок».

КВК «Буду я природі другом!».

П’ятниця.  Пам’ятаєм щохвилини: ми всі – діти України!

Девіз: «Україно, моя Україно! Я для тебе на світі живу!»

Флешмоб « Україна за мир».

Тиждень початкових класів ще раз переконує в тому, що дитяча творчість, мов джерельна вода, яку черпаємо, а їй нема ні кінця, ні краю. Робота тижня проходила так, що заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів, різні напрямки виховання та були цікавими, сприяли інтелектуальному розвитку учнів.

Тиждень початкових класів ще раз довів, що учні нашої школи – найрозумніші, найталановитіші, а вчителі – фахівці своєї справи.

Флешмоб до Дня української мови та писемності “Школа вишивана “.

Тиждень толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу з 9  по 16 листопада 2020 року у нашій школі стартував Тиждень толерантності.

 План проведення тематичного тижня був насичений та різноманітний. Проведено інтерв’ю до Дня толерантності, анкетування, виготовили стінгазету, переглянули відеоролики про доброту, терпіння, порозуміння в світі; виставка дитячих малюнків “Толерантність врятує світ”, класні години та бесіди на тему толерантності. Упродовж Тижня толерантності всі учні школи приймали активну участь в заходах, які  змінювали один одного.

Понеділок 11.11 – інтерв’ю до Дня толерантності

Вівторок 12.11  – День посмішки і гарного настрою

Середа 13.11 – День відкритості і тактовності

Четвер 14.11 – День взаєморозуміння та порозуміння

П’ятниця 15.11  – День ввічливості

Тиждень безпеки дорожнього руху

Навчання правилам дорожнього руху – це життєва необхідність, тому різні заходи по ПДР завжди актуальні в навчальних закладах.

      З метою підвищення безпеки учнів в Іванівській спеціальній школі розпочато проведення 2-го етапу тижня безпеки дорожнього руху.

      Основною метою проведення тижня безпеки є формування навичок безпечної поведінки на дорогах, адаптації підлітків до транспортного середовища. Також розроблена система профілактики дорожньо-транспортного травматизму та вивчення правил дорожнього руху, які розглядаються як складова частина виховання загальної культури підлітка. Важливо відзначити, що в цьому процесі задіяні не тільки педагоги і вихованці, а також уся шкільна родина.

       Рішення задач тижня безпеки буде здійснюватися через такі форми роботи: спеціально організовані ігрові заняття пізнавального циклу, зустрічі, бесіди, спостереження за рухом транспорту, розгляд ілюстрацій, складання малюнків на задану тематику, написання творів, тестування.

 З  молодшими школярами  2 класу , педагог-організатор Олена  Кулик провела бесіду-казку «У гостях у світлофора», вуличний марафон «Дорожні знаки та їх значення.» з учнями 7 класу

Протягом тижня були обладнані куточки  безпеки дорожнього руху. Також пройшли тематичні конкурси та театралізовані  уроки для  здобувачів, виховні години.

Здобувачі переглянули відеофільми «Ціна не уваги. Присвячується пішоходам» (для учнів 5-9 кл.).

Всі заходи під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху пройшли на належному рівні. Кожен день був  цікавим, корисним та різноманітним.

Заходи, які були проведені з 5 по 13 листопада дали змогу здобувачам одержати достатньо знань щодо бережливого ставлення до свого здоров’я та оточуючих людей.

Робота надавачів допоможе дітям убезпечити себе в реальному житті на дорозі та принесе свої результати, що допоможе істотно знизити кількість ДТП за участю дітей. У майбутньому ці діти стануть відповідальними водіями і уважними пішоходами, а це означає – рух на наших дорогах буде безпечним і комфортним.

50-річниця спілки письменників

 9 жовтня 2020р. відбулося;

50-річчя Спілки письменників Вінничини.

Нагородження кращих з кращих письменників рідного краю преміями ім. М.Стельмаха, В.Забаштанського та О.Чорногуза.

Нагородження орденом «Патріот українського народу» нашого знаменитого земляка О.Ф.Чорногуза з яким тісно співпрацює Іванівська школа-інтернат та бібліотекар Бадрак Л.С., яка проводить зустріч з ним, голосні читання його творів та поезії. На це свято була запрошена і наш бібліотекар, яка взяла участь в ньому та познайомилася з знаменитими письменниками Вінниччини.

До 100-річчя герба України

Тризуб – немов сім’я єдина,

де тато, мама і дитина

живуть у мирі і любові

На Україні вольній, новій.

11 жовтня 2020 року в Іванівській школі-інтернаті було проведено малюнок на асфальті до «100-річчя герба України.» В якому взяли участь учні 1-10 кл. Також в приміщені бібліотеки було проведено бесіду з учнями 5-го класу на тему: «Державний символ герб та його історія.»

Екскурсія до Малого бабиного Яру

29 вересня було проведено екскурсію до  Бабиного Яру в с.Іванів з учнями 7 класу з вчителем Скворцовою Т.О. та бібліотекарем Бадрак Л.С.

День партизанської слави у Іванівській спеціальній школі

 І не всі повернулись із бою додому,

І не всіх дочекалася рідна сім’я.

Пам’ятайте ж ви їх, пам’ятайте такими,

Пам’ятай же ти їх, українська земля.

День партизанської слави України щороку відзначається 22 вересня. Це свято створене, щоб не забувати українських військових, які билися з фашистськими окупантами. Саме 22 вересня вважається початком підпільно-партизанського руху в Україні.В бібліотеці Іванівської спеціальної  школи – інтернат   була представлена книжкова виставка з історичною, документальною, художньою літерату­рою, а також проведена бесіда «Україна — земля героїчного народу» бібліотекарем Бадрак Л.С.. 9-х класів переглянули  кадри документальних фільмів про події Другої Світової війни та документальний фільм про сьогоденну війну. Паралелі вражаючі…

21 вересня Міжнародний День Миру

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні.

З нагоди Дня миру у багатьох закладах освіти району пройшли тематичні заходи. Зокрема, у Іванівській спеціальній школі-інтернат навчальний день розпочався флеш-мобом «Ми хочемо миру», який підготували учні молодших класів. На шкільному подвір’ї учні утворили масове формування «Голуба», адже ця тема для нас, українців, надзвичайно болюча, це крик душі кожного патріота своєї держави.

Тиждень фізичної культури

«Здоров’я кожної людини – це його багатство». 

З 16.09. по  23.09.2020 року в Іванівській спеціальній  школі- інтернат проводився Тиждень фізичної культури і спорту, який був присвячений темі: «Здоров’я кожної людини – це його багатство».
Під час проведення тижня  робота вчителів фізичної культури, а також класних керівників була спрямована на:

виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя;

покращення  здоров’я;

придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту;

залучення учнів  до систематичних занять фізичною культурою і  спортом;

виховання  колективізму  і взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного  азарту,  взаємовиручки і підтримки.

Серед учнів 3-4 класів пройшов конкурс з піонерболу.
Весело, із азартом і завзяттям проходили змагання до Дня фізкультури і спорту!

«Козацькі забави» відбулися для школярів 9-10 класів, де в запеклій боротьбі перемоги здобули учні  9  класу.

А учні 2-4 х класів  змагалися в комбінованій естафеті «Старти надій».

Скільки радощів, гарного настрою, здоров’я, бадьорості отримали учні!

 

До Всесвітнього дня тварин

У Іванівські спеціальні школі-інтернат  до Всесвітнього дня тварин пройшов «Урок доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин», на якому учні змогли переглянули відео, основною темою яких було: «Не будь жорстоким!», «Не будь байдужим», «Допоможи «товаришу» меншому», «Будь відповідальним!», «Будь гуманним!!!», який підготували педагог – організатор та вихователь 5 класу Давидюк О.О. Сподіваємось, що виховні години та перегляд роликів не пройшли дарма та учні взяли для себе багато цікавого й корисного.

День вчителя

День вчителя відзначають в першу неділю жовтня , і святкується більш ніж в 100 країнах світу. У цей день відзначаються заслуги вчителів і всіх працівників сфери освіти та їх неоціненний внесок у розвиток суспільства.

 У Іванівській спеціальній школі – інтернат відбулося свято, присвячене Дню вчителя. Всі дуже чекали цієї події. Учні школи підготували святковий концерт « Свого вчителя любимо і пам’ятаємо ! ». Діти вітали своїх вчителів піснями , танцями та іншими виступами . Було багато позитивних емоцій , сміху і сліз радості. Також учні школи підготували плакати  з привітаннями своїм вчителям. Вчителі , в свою чергу , подякували всім за подароване свято , позитив і гарний настрій.

30 вересня у Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня у Всеукраїнський день бібліотек учні вітали бібліотекаря  Бадрак Л.С. зі святом та оголосили про старт акції «Подаруй школі книгу », про початок шкільного огляду – конкурсу на кращий клас зі збереження підручників «Живи, книго!».Бібліотекар школи Бадрак Л.С. провела літературну вікторину «Герої книжок запрошують». Всі бажаючі відповідали на запитання (у віршованій формі) і за правильну відповідь отримували «вітаміни читання». Святкову атмосферу створювала музика, пісні про бібліотеку, книгу, які лунали у шкільній бібліотеці.

Свято квітів

Всі ми з нетерпінням чекаємо прихід величавої і чарівної красуні-осені, яка дивує нас своїми барвами. А вже з її господарювання ми збираємо її дарунки і проводимо свято квітів.

9 вересня  2020р. в нашій школі відбулася щорічна виставка квітів та композицій. На шкільному подвір’ї учні всіх класів школи представили свої композиції.

Цьогорічні композиції підкорили усіх своєю винахідливістю, оригінальністю, креативністю.         

 Усі композиції разом створили неймовірну квіткову красу, якою милувалися  уся шкільна родина. Усі з цікавістю роздивлялися, коментували композиції,  а потім фотографувалися на згадку.

Заняття в зеленому класі

У новому 2020-2021 навчальному році всі заклади освіти мають адаптуватися до сучасних вимог щодо дотримання протиепідемічних заходів та вишукувати нестандартні підходи до освітнього процесу.

Для учнів Іванівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату проводяться екозаняття на відкритому просторі та свіжому повітрі. Кілька  з таких занять було проведено вчителями 1-2 класів Баланчук Еліною Павлівною, Кіріяк Іриною Володимирівною. Також в нашій школі було започатковано кінотеатр під відкритим небом.

Заняття на відкритому повітрі – це ще й практичний розрахунок підвищити навчальну успішність і концентрацію уваги учнів. Науковцями доведено, що  насичення киснем  допомагає зберігати зосередженість в учнів до двох годин потому.

До Дня Державного прапора

Напередодні Дня незалежності в Україні відзначають ще одне свято незалежної держави – День прапора. В усіх містах і селах українці піднімають свої знамена. Це наш історичний дух, це наша  гордість, слава і велич нації.

 Синьо-жовтий прапор для українців – це символ свободи і боротьби за незалежність. З цим символом український народ утвердив свою державність, соборність і самостійність, з ним  українці йшли на захист своїх прав під час  Революції Гідності, з цим символом сьогодні наші воїни захищають нашу землю  від окупантів на Сході України.

 Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн – це момент піднесення, який сповнює наші серця гордістю за рідну країну.

В день святкування Дня прапора учні Іванівської спеціальної школи-інтернат  провели  флешмоб «Мій прапор – моя гордість».

Свято 1 Вересня

Відомий педагог В. О. Сухомлинський писав: «Найголовніше, найяскравіше, що на все життя западає в серце патріота і що втілює в собі Батьківщину, – це люди». 

Тому першого вересня навчальний рік у Іванівській спеціальній  школі інтернат розпочався уроком , метою якого є  утвердження у свідомості молоді переконань про єдність і соборність України.

Тему Першого уроку класні керівники обирали самостійно: «В єдності наша сила»,«Діалоги з титанами духу»,«З відданістю Україні в серці»,«Історична подорож у часі. Славетні імена України»,«Люби свою сім’ю та школу. Але в  усіх класних колективах говорили про ті цінності, які роблять нас сильнішими, зміцнюють і об’єднують нашу державу, про національні традиції нашого народу, його героїчне минуле, про видатних діячів нашої Батьківщини.

День Незалежності України

24 серпня українці відзначають величне свято — День Незалежності України. Незалежність держави це свято пам’яті про предків, що творили націю і боролися за державність, це велика подія, яка дала народові можливість самому вирішувати свою долю, а розвиток і процвітання України залежить від єдності, взаємоповаги та високої громадянської позиції.

2 вересня в  бібліотеці Іванівської спеціальної загальноосвітньої школи – інтернат був проведений телерепортаж  «Вінничина – мій рідний край», присвячена цій знаковій даті в історії нашої ще такої молодої держави, відображає складний і тернистий шлях, пройдений нашою Батьківщиною до заповітної мрії – незалежної України.

Яскраві сторінки шкільного життя!!!

Школу називають другою домівкою. І це справді так. Адже саме тут діти проводять велику частину життя. Сюди вони приходять малюками, крок за кроком просуваються сходинками, які ведуть у світ чарівного, прекрасного – у країну Знань. Тут проходить дитинство, юність. Тут вони вчаться дружбі і взаєморозумінню, самоповазі відвертості, тут відкриваються їх душі й серця для першого кохання…Тому і не дивно, що шкільні роки залишають найяскравіші, хвилюючі спогади, надихаючи до творчості…

Зі святом останнього дзвоника!!!

День пам*яті та примирення!

Дорогі учні, шановні батьки!

На календарі знову бачимо 8 та 9 травня, що є приводом для згадок сумних подій 1939 – 1945років.

Ми з вами – нащадки воїнів, які зробили вирішальний внесок у завершення тих страшних днів, але при цьому наша Батьківщина зазнала чи не найбільших втрат. Важко сьогодні знайти українську родину, у родоводі та пам*яті якої немає особистих втрат від тієї війни.У ці дні ми згадуємо всіх тих, у кого ми в безкінечному борзі за наше життя, схиляємо свої голови перед полеглими на полях битви, у концтаборах…

Невпинно наближається і той день, коли ми не матимемо жодного свідка Другої світової війни, томузакликаю кожного з вас у ці дні віддати шану та вклонитися нашим живим ветеранам. На Калинівщині залишилося 12 безпосередніх учасників Другої світової війни: Благій В.П. з Корделівки, калинівчани – Всеволодова Н.С., Гнесь П.Т., Лугін М.В., Приходько І.Т., Телюк Б.В., Шпотаковський В.Г., Явна М.Т., Маковецький А.М. з Глинська, Супрун Г.Т. з Лисьової Лисіївки, Гуменчук Г.Ю. та Причишин О.П. з Павлівки. Усі вони з нагоди 75-річчя перемого над нацизмом у Другій світовій війні будуть нагородженні знаком народної пошани медаллю “За бойові заслуги. 75 років перемоги над нацизмом”.

Пам*ятаймо,що перемога над нацизмом далась нам та усьому світові надзвичайно високою ціною!

З Днем пам*яті та примирення!

З Днем Перемоги!

В дні травневі, мріями багаті,

Коли щастя хлюпає з пісень

Ми щороку зустрічаєм свято –

Перемоги радісної день

8 березня -Міжнародний день жінок

Прийміть вітання наші щирі,
Хай ваша доля розквіта,
Хай в здоров’ї і щедротах
Рясні красуються літа.
Добро нехай незгасно світить,
Ласкаве сонце радісно сія,
Вам сьогодні — найтепліші
І найщирішії слова.

З першими теплими подихами весни приходить до нас жіноче свято – 8 Березня! Цей день знаменує ніжність і красу, тепло й добробут, любов і ласку. Адже все найсвітліше та найпрекрасніше в нашому житті пов’язують передусім з жінками. Саме для них у приміщенні актової зали нашої  школи організували святковий концерт учні 4 класу . Розпочала свято та привітала чарівних жінок директор школи Рибочка Любов Михайлівна.

Виховний захід на протипожежну тематику «Щоб не сталося біди – обережним будь завжди».Щорічно від пожеж стається безліч нещасних випадків .  Пожежна безпека в школі – це надзвичайно важлива справа, яка вимагає до себе великої уваги. Підходити до цього питання потрібно з усією відповідальністю і не упускати навіть найнезначніші речі, адже від цього в підсумку може залежати життя дітей. Тому в рамках Всеукраїнського літературного конкурсу серед дітей на протипожежну тематику «Щоб не сталося біди – обережним будь завжди» в нашій школі був проведений  загальношкільний захід.

«Тарас Шевченко – вірний син українського народу».Березень – це місяць коли ми традиційно вшановуємо пам’ять Тараса Шевченка: несемо квіти Великому Українцю, читаємо його твори, згадуємо сторінки біографії невпинного борця за свободу рідного краю. Чудове літературно-музичне свято “Тарас Шевченко – вірний син українського народу” підготували та провели 10 березня  учні 2 класу Іванівської спеціальної загальноосвітньої школи. Усі присутні ще раз перегорнули сторінки книги життя Тараса, почули його безсмертні пророчі поетичні рядки та пісні на вірші Великого Кобзаря у виконанні наймолодших школярів.

21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. В Україні воно також лише почало писати свою історію.Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.До відзначення Міжнародного Дня рідної мови долучилася і наша  шкільна родина.Учителем української мови Ольховою Н.О. був проведений мовознавчий турнір.

4 лютого розпочався тиждень Рідної школи. Уже традиційно в нашій школі  проходить Тиждень Рідної школи. Найрізноманітніші заходи  тривають упродовж тижня. Це і конкурси, і виставки, і концертні програми, і просто змагання, а також цікаві бібліотечні уроки про історичне минуле  рідної школи.    В день відкриття Тижня Рідної школи у закладі пройшов загальношкільний захід , на якому бібліотекар Бадрак Людмила Степанівна урочисто оголосила про відкриття Тижня,  ознайомила з основними заходами, закликала брати активну участь як учнів, так і педагогів .  На відкриті тижня  виступали учасники фольклорного гурту « Надвечір’я» Іванівського сільського будинку культури  . В репертуарі якого прозвучали українські народні пісні зібрані місцевими жителями села Іванова.

 

Тиждень героїв Небесної Сотні                          З 18 по 23 лютого у Іванівській спеціальній загальноосвітній школі інтернат проходив тиждень пам’яті Героїв Небесної Сотні « Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі».На протязі тижня педагог – організатор Кулик О.М.  провела урок української звитяги «Пам’яті Героїв Небесної Сотні присвячується..». Продемонструвала презентацію та  відеосюжети  історичних подій протягом зими 2013-2014 років.  Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання всіх, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність нашої з вами єдиної України! На захід були запрошені учні 5 -10 класів. Учні 3-4  класів разом із своїми вихователями  провели акцію “Янголятка пам’яті”, присвячену вшануванню пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні.У шкільній бібліотеці була оформлена виставка-вшанування Героїв Небесної Сотні,  бібліотекар Бадрак Л.С. підготувала для дітей бесіду  «Вічна слава Героям Небесної Сотні».

Масляна в Іванівській спеціальній загальноосвітній школі – інтернат. Найулюбленіше і мабуть одне з найсмачніших свят – Масляна — цього тижня вже завершується, а тому можна впевнено сказати, що весна запанувала.Приємна і смачна традиція вже кілька років існує у Іванівській спеціальній загальноосвітній школі – інтернат .Дівчатка — майбутні господині — хизувалися своїми кулінарними здібностями по випіканню млинців.Небагато часу знадобилось на те, аби столи залишилися порожніми, а дітлахи ситими.

Тиждень профорієнтації “Майбутнє за нами”  З метою розвитку в учнівської молоді рис творчої, працелюбної особистості в Іванівській спеціальній  школі пройшов тиждень профорієнтації .У рамках цього тижня було проведено ряд профорієнтаційних заходів.
Протягом тижня учні дізналися чимало нового про широкий світ професій.2 лютого – відбулося відкриття предметного тижня. Проведено захід у формі «Ярмарки професій» вихователями 9 кл.27 лютого в школі працювало « МІСТЕЧКО МАЙСТРІВ», де наші учні мали можливість подивитися майстер – класи з малярно  – штукатурної, швейної, столярної та шефської справи.« Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. А ще краще – спробувати зробити власноруч!» Діти та вчителі брали активну участь в майстер- класах та отримали масу позитиву.Також з учнями 8-10 класів провели профорієнтаційні екскурсії « Чарівна країна професій».
Діти відвідали аптечний пункт в якому аптекар Ганна Миколаївна розповіла про лікарські препарати.Екскурсія до перукарні «Анель» , а також майстер клас стрижки від перукаря Олени Петрівни.

Тиждень музики та образотворчого мистецтва        Хай надалі надихає вас мистецтво,                                                        А палітра хай натхнення надає,                                                           Ми бажаємо вам віри у прекрасне,                                                        Бо воно тепло і радість всім несе.                                                   Такий девіз ми обрали для тижня образотворчого та музичного мистецтва в нашій школі, який проходив з 20.02.20 – 25.02.20.Організаторами якого виступили Скворцова Т.О.- вчитель образотворчого мистецтва, Свіргун В.В.- вчитель музичного мистецтва, Вчителі початкових класів.Відповідно до плану проведення тижня щодня відбувалися корисні заходи, які зацікавили не тільки учнів школи, а й педагогічний колектив.Відкриття тижня образотворчого та музичного мистецтва розпочалося з вернісажу  робіт учнів 5-7 класів «Намалюю щастя». Учні школи із цікавістю переглядали виставку і з захопленням ділилися своїми враженнями від побаченого. Адже кожна робота  була  виконана  з такою любов’ю, що глядачі отримували тільки позитивні емоції.

У вівторок було проведено «День караоке». Лунали веселі дитячі пісні, бажаючих співати було надзвичайно багато. Було дуже весело та гамірно.

В середу відбувся майстер – клас «Чарівне мереживо витинанки»Вчителями початкових класів був проведений пізнавальний виховний захід«В кожні дитині – таланту краплина».

В четвер була проведена Музична вікторина для учнів 5-7 клас «Знавці музики».

А в п’ятницю до наших дітей завітали учні Іванівської загальноосвітньої школи, які розповіли про українську хустку та орнаменти на ній , а також показали як можна жінці закутувати хустку.

Іванка, Сонька і Ангелінка привітали гостей веселою піснею «Я малюю Україну».Творчість завжди неповторна. Вона спонукає дітей до пошуку, до нових ідей, до розвитку. В творчості кожен учень може знайти себе.

День Тетяни 25 січня усі жінки під іменем Тетяна святкують свій День Ангела. Ось і наші учні привітали своїх однокласниць з цим чудовим днем конкурсно – розважальною програмою і цікавими подарунками.

31 – річниця виведення військ із Афганістану.15 лютого 1989 року останній солдат радянських військ залишив територію Афганістану.Офіційно закінчилася неоголошена війна,але для колишніх воїнів – афганців вона  назавжди залишилася в їхніх серцях,живе в спогадах і фотографіях. В будинку культури  Іванівської обєднаної територіальної громади, педагоги нашої школи Софина Н.Ф., Федчишина О.П., Снинар Л.Л. з ансамблем « Янівчани»  привітали воїнів – афганців громади.

День Державного Прапора України. В усі віки і в усіх народів державний прапор був однією з найвищих і шанованих святинь.28 січня 1992 року на сесії Верховної Ради прийняли постанову про Державний прапор України. Ним став синьо-жовтий стяг.З метою виховання патріотів рідної держави, любові до рідного краю , шанобливого ставлення до національних і державних символів  України – Державного прапора України в Іванівській спеціальній загальноосвітній школі – інтернат була проведена Акція « Теплі долоньки».

29 січня – День пам’яті героїв Крут. З метою вшанування пам’яті молодих захисників Української Народної Республіки, які власною кров’ю вписали героїчну сторінку в історію українського визвольного руху в Іванівській загальноосвітній школі – інтернат  була проведена лінійка –реквієм  «Коли стають до зброї діти – народ той не перемогти», яку підготували учні 10 класу з вихователями Понятовською Г.О., Токаренко Н.Л. і класним керівником Муравейнік І.С.

День Соборності України                                Живи, Україно, живи для краси,
Для сили, для правди, для волі!
Шуми, Україно, як рідні ліси,
Як вітер в широкому полі.22 січня з нагоди Дня Соборності України та виховання у громадян почуття патріотизму і гордості за свою державу у Іванівській спеціальній загальноосвітній школі – інтернат  був проведений виховний захід «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг»

Шкільні посиденьки. Андріївські вечорниці.

Свято Миколая “Миколай,Миколай ти до нас завітай”

Телеміст з Гурською Н.В.(з донькою депортованих батьків)приурочений до відзачення на Вінничині 75-х роковин депортації українців з Лемківщини, Надсяння,Холмщини,Пв.Підляшшя, Любачівщини,Зх.Бойковщини у 1944 – 1951роках 

Міжнародний день боротьби зі СНІДом “СНІД – не залишаймося байдужими”

Тиждень Української мови та писемності “Плекаймо рідне слово – українську нашу мову”

Зустріч з представниками Ювенальної превенції, капітаном Паламарчук Л.В.(в межах місячника правових знань)

День пам′яті жертв голодомору “П′ять колосків – до життя непройдених п′ять кроків”

День Гідності і Свободи “Згадаймо,як це було…”

Святкова лінійка до Дня Збройних Сил України “Наші захисники”

Всесвітній день Української Хустки (флешмоб “Фото з українською хусткою”)

Спортивно-розважальне свято “Козацькі забави” (в межах тижня історії)

Посвята в козачата учнів 3 класу “Козацькому роду нема переводу”(в межах тижня Українського козацтва “Тої слави козацької повік не забудемо”)

Благодійна акція “Прояви турботу”

Благодійна акція “Допоможи солдату – захистити Батьківщину”

Вітальна акція “Його величність Вчитель!”

Акція доброти “Брати наші менші”

Тиждень ОБЖ (в межах місячника цивільного захисту)

Всеукраїнська акція “Живи, книго” 

Тиждень фізичної культури і спорту

Акція “Ми за чисте довкілля”

До міжнародного дня Миру у рамках загальношкільного проекту “З вами наші серця”

Творчий звіт загону “Подоляни”

Відпочинок вересень 2019

День знань 1 вересня 2019рік

Свято квітів осінь 2019

День вишиванки 2019

Збережемо нашу планету 2019

Тижневий дайжест квітень 2019

НУШ 2018-2019 н.р.

Протидія булінгу

Соціальна робота

Національно-патріотичне виховання

Шкільні посиденьки. Зустріч з шкільним психологом. Толерантність в нашому житті

Флешмоб щеплення – здорова нація

Тренінгові заняття “Знай свої права та обов’язки”

Тиждень початкових класів

Мовознавчий турнір “Дивослово”

Зустріч з письменницею с. Іванів Мовчан Л.С

Захід до Дня бородьби зі СНІДом. СНІД мусимо зупинити

Година Памяті до Дня Голодомору. Не всім насипано могили, не всім поставлено хрести

Відкрита виховна година у першому класі Ремез А.Ю..  Про небезпечні речі потрібно знати малечі

Виступ шкільної агітбригади “Молодь обирає здоровий спосіб життя”

Ми відпочиваємо

Наші будні. Акція “У нашому двірку, як у вінку”

Зустріч старшокласників з воїном АТО Болюхом Миколою Анатолієвичем і захисником аеропорту Сичевським Володимиром Миколайовичом

Свято “Посвята в козата”

Літературно-пісенна вітальня для вчителів “Вдячність, шана нині лише Вам”

День людей похилого віку. Акція милосердя “Поспішайте творити добро”

Рекламна акція “До ваших послуг”

Місячник ОБЖ “Щоб не трапилось біди, пам’ятай про це завжди”. Урок безпеки “На дорозі небезпечно, тож обачним буть доречно”

Конкурс дитячого малюнка на асфальті до Міжнародного дня миру “Ми за мир на планеті Земля”

Олімпійський тиждень “щасливі діти – здорові, сильні, мужні і спритні”

Свято квітів та осінніх композицій “Квіти – це історія нашого народу”

Урок мужності: “Із пам’яттю в душі ми живемо”, присвячений виводу військ з Афганістану

Методичне об’єднання вихователів.

Літературно-музична композиція: “Вони загинули за Україну”.

Захід приурочений відзначенню 2004-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

До свята 8-го березня. Вітаємо любі жінки .

До Дня Рідної Української Мови

Загальношкільний Конкурс Краси До Дня Закоханих

До Дня пам’яті Героїв бою під Крутами. 100-річчя

До Всесвітнього дня боротьби Зі СНІДом

Допомога зимуючим птахам “Як тобі живеться зимова пташко?”

Новорічна казка

День Святого Миколая Миколая зустрічаємо в цей святий величний час

Проведення виховної години Моя родина, моя сімя – це і є маленька Батьківщина вихователь Коваль І.В (7 клас)

Проведення відкритого заняття здоровий спосіб життя – як цього досягти Вихователь Токаренко Н.Л. (8 клас)

Проведення методичного об’єднання

Проведення уроку природознавства Польові рослини вчителю Пушкар І.Б (7 клас)

Свято Андріївські вечорниці

1 вересня – День знань (2017р.)

Акція Трудовий десант. У двірку, як у вінку

Всесвітня акція: Ми – українці, ми за МИР!!!

Поїздка педагогів  до театру Садовського м. Вінниця

Вітаємо любі жінки. До свята 8 Березня

День пам’яті жертв голодомору

Акварелі кохання. До дня святого Валентина

До міжнародного дня Толерантності

Клуб вихідного дня . Ляльковий театр казка-Хатинка

Майбутнє ціною власного життя. До Дня вшанування жертв на Чорнобильській АЕС

Ми любимо вас, дорогі вчителі! До дня Учителя (2017 рік)

Ми, віримо в майбутнє твоє, Україно. До річниці Революції Гідності

Наше дозвілля

Наші досягнення

Пам’ять війни – це пам’ять серця!

Проект “Знаємо поіменно”. Зустрічі з воїнами АТО

Свято урожаю “Фруктово – овочевий скарб”

Пошук
Архіви