Виховна робота

Яскраві сторінки шкільного життя!!!

Школу називають другою домівкою. І це справді так. Адже саме тут діти проводять велику частину життя. Сюди вони приходять малюками, крок за кроком просуваються сходинками, які ведуть у світ чарівного, прекрасного – у країну Знань. Тут проходить дитинство, юність. Тут вони вчаться дружбі і взаєморозумінню, самоповазі відвертості, тут відкриваються їх душі й серця для першого кохання…Тому і не дивно, що шкільні роки залишають найяскравіші, хвилюючі спогади, надихаючи до творчості…

Зі святом останнього дзвоника!!!

День пам*яті та примирення!

Дорогі учні, шановні батьки!

На календарі знову бачимо 8 та 9 травня, що є приводом для згадок сумних подій 1939 – 1945років.

Ми з вами – нащадки воїнів, які зробили вирішальний внесок у завершення тих страшних днів, але при цьому наша Батьківщина зазнала чи не найбільших втрат. Важко сьогодні знайти українську родину, у родоводі та пам*яті якої немає особистих втрат від тієї війни.У ці дні ми згадуємо всіх тих, у кого ми в безкінечному борзі за наше життя, схиляємо свої голови перед полеглими на полях битви, у концтаборах…

Невпинно наближається і той день, коли ми не матимемо жодного свідка Другої світової війни, томузакликаю кожного з вас у ці дні віддати шану та вклонитися нашим живим ветеранам. На Калинівщині залишилося 12 безпосередніх учасників Другої світової війни: Благій В.П. з Корделівки, калинівчани – Всеволодова Н.С., Гнесь П.Т., Лугін М.В., Приходько І.Т., Телюк Б.В., Шпотаковський В.Г., Явна М.Т., Маковецький А.М. з Глинська, Супрун Г.Т. з Лисьової Лисіївки, Гуменчук Г.Ю. та Причишин О.П. з Павлівки. Усі вони з нагоди 75-річчя перемого над нацизмом у Другій світовій війні будуть нагородженні знаком народної пошани медаллю “За бойові заслуги. 75 років перемоги над нацизмом”.

Пам*ятаймо,що перемога над нацизмом далась нам та усьому світові надзвичайно високою ціною!

З Днем пам*яті та примирення!

З Днем Перемоги!

В дні травневі, мріями багаті,

Коли щастя хлюпає з пісень

Ми щороку зустрічаєм свято –

Перемоги радісної день

8 березня -Міжнародний день жінок

Прийміть вітання наші щирі,
Хай ваша доля розквіта,
Хай в здоров’ї і щедротах
Рясні красуються літа.
Добро нехай незгасно світить,
Ласкаве сонце радісно сія,
Вам сьогодні — найтепліші
І найщирішії слова.

З першими теплими подихами весни приходить до нас жіноче свято – 8 Березня! Цей день знаменує ніжність і красу, тепло й добробут, любов і ласку. Адже все найсвітліше та найпрекрасніше в нашому житті пов’язують передусім з жінками. Саме для них у приміщенні актової зали нашої  школи організували святковий концерт учні 4 класу . Розпочала свято та привітала чарівних жінок директор школи Рибочка Любов Михайлівна.

Виховний захід на протипожежну тематику «Щоб не сталося біди – обережним будь завжди».Щорічно від пожеж стається безліч нещасних випадків .  Пожежна безпека в школі – це надзвичайно важлива справа, яка вимагає до себе великої уваги. Підходити до цього питання потрібно з усією відповідальністю і не упускати навіть найнезначніші речі, адже від цього в підсумку може залежати життя дітей. Тому в рамках Всеукраїнського літературного конкурсу серед дітей на протипожежну тематику «Щоб не сталося біди – обережним будь завжди» в нашій школі був проведений  загальношкільний захід.

«Тарас Шевченко – вірний син українського народу».Березень – це місяць коли ми традиційно вшановуємо пам’ять Тараса Шевченка: несемо квіти Великому Українцю, читаємо його твори, згадуємо сторінки біографії невпинного борця за свободу рідного краю. Чудове літературно-музичне свято “Тарас Шевченко – вірний син українського народу” підготували та провели 10 березня  учні 2 класу Іванівської спеціальної загальноосвітньої школи. Усі присутні ще раз перегорнули сторінки книги життя Тараса, почули його безсмертні пророчі поетичні рядки та пісні на вірші Великого Кобзаря у виконанні наймолодших школярів.

21 лютого відзначається Міжнародний День рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло тільки у 1999 році. В Україні воно також лише почало писати свою історію.Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші попередники. Мова є душею нації, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.До відзначення Міжнародного Дня рідної мови долучилася і наша  шкільна родина.Учителем української мови Ольховою Н.О. був проведений мовознавчий турнір.

4 лютого розпочався тиждень Рідної школи. Уже традиційно в нашій школі  проходить Тиждень Рідної школи. Найрізноманітніші заходи  тривають упродовж тижня. Це і конкурси, і виставки, і концертні програми, і просто змагання, а також цікаві бібліотечні уроки про історичне минуле  рідної школи.    В день відкриття Тижня Рідної школи у закладі пройшов загальношкільний захід , на якому бібліотекар Бадрак Людмила Степанівна урочисто оголосила про відкриття Тижня,  ознайомила з основними заходами, закликала брати активну участь як учнів, так і педагогів .  На відкриті тижня  виступали учасники фольклорного гурту « Надвечір’я» Іванівського сільського будинку культури  . В репертуарі якого прозвучали українські народні пісні зібрані місцевими жителями села Іванова.

 

Тиждень героїв Небесної Сотні                          З 18 по 23 лютого у Іванівській спеціальній загальноосвітній школі інтернат проходив тиждень пам’яті Героїв Небесної Сотні « Хто за свободу вийшов проти смерті, тому немає смерті на землі».На протязі тижня педагог – організатор Кулик О.М.  провела урок української звитяги «Пам’яті Героїв Небесної Сотні присвячується..». Продемонструвала презентацію та  відеосюжети  історичних подій протягом зими 2013-2014 років.  Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання всіх, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність нашої з вами єдиної України! На захід були запрошені учні 5 -10 класів. Учні 3-4  класів разом із своїми вихователями  провели акцію “Янголятка пам’яті”, присвячену вшануванню пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні.У шкільній бібліотеці була оформлена виставка-вшанування Героїв Небесної Сотні,  бібліотекар Бадрак Л.С. підготувала для дітей бесіду  «Вічна слава Героям Небесної Сотні».

Масляна в Іванівській спеціальній загальноосвітній школі – інтернат. Найулюбленіше і мабуть одне з найсмачніших свят – Масляна — цього тижня вже завершується, а тому можна впевнено сказати, що весна запанувала.Приємна і смачна традиція вже кілька років існує у Іванівській спеціальній загальноосвітній школі – інтернат .Дівчатка — майбутні господині — хизувалися своїми кулінарними здібностями по випіканню млинців.Небагато часу знадобилось на те, аби столи залишилися порожніми, а дітлахи ситими.

Тиждень профорієнтації “Майбутнє за нами”  З метою розвитку в учнівської молоді рис творчої, працелюбної особистості в Іванівській спеціальній  школі пройшов тиждень профорієнтації .У рамках цього тижня було проведено ряд профорієнтаційних заходів.
Протягом тижня учні дізналися чимало нового про широкий світ професій.2 лютого – відбулося відкриття предметного тижня. Проведено захід у формі «Ярмарки професій» вихователями 9 кл.27 лютого в школі працювало « МІСТЕЧКО МАЙСТРІВ», де наші учні мали можливість подивитися майстер – класи з малярно  – штукатурної, швейної, столярної та шефської справи.« Краще один раз побачити, ніж сто разів почути. А ще краще – спробувати зробити власноруч!» Діти та вчителі брали активну участь в майстер- класах та отримали масу позитиву.Також з учнями 8-10 класів провели профорієнтаційні екскурсії « Чарівна країна професій».
Діти відвідали аптечний пункт в якому аптекар Ганна Миколаївна розповіла про лікарські препарати.Екскурсія до перукарні «Анель» , а також майстер клас стрижки від перукаря Олени Петрівни.

Тиждень музики та образотворчого мистецтва        Хай надалі надихає вас мистецтво,                                                        А палітра хай натхнення надає,                                                           Ми бажаємо вам віри у прекрасне,                                                        Бо воно тепло і радість всім несе.                                                   Такий девіз ми обрали для тижня образотворчого та музичного мистецтва в нашій школі, який проходив з 20.02.20 – 25.02.20.Організаторами якого виступили Скворцова Т.О.- вчитель образотворчого мистецтва, Свіргун В.В.- вчитель музичного мистецтва, Вчителі початкових класів.Відповідно до плану проведення тижня щодня відбувалися корисні заходи, які зацікавили не тільки учнів школи, а й педагогічний колектив.Відкриття тижня образотворчого та музичного мистецтва розпочалося з вернісажу  робіт учнів 5-7 класів «Намалюю щастя». Учні школи із цікавістю переглядали виставку і з захопленням ділилися своїми враженнями від побаченого. Адже кожна робота  була  виконана  з такою любов’ю, що глядачі отримували тільки позитивні емоції.

У вівторок було проведено «День караоке». Лунали веселі дитячі пісні, бажаючих співати було надзвичайно багато. Було дуже весело та гамірно.

В середу відбувся майстер – клас «Чарівне мереживо витинанки»Вчителями початкових класів був проведений пізнавальний виховний захід«В кожні дитині – таланту краплина».

В четвер була проведена Музична вікторина для учнів 5-7 клас «Знавці музики».

А в п’ятницю до наших дітей завітали учні Іванівської загальноосвітньої школи, які розповіли про українську хустку та орнаменти на ній , а також показали як можна жінці закутувати хустку.

Іванка, Сонька і Ангелінка привітали гостей веселою піснею «Я малюю Україну».Творчість завжди неповторна. Вона спонукає дітей до пошуку, до нових ідей, до розвитку. В творчості кожен учень може знайти себе.

День Тетяни 25 січня усі жінки під іменем Тетяна святкують свій День Ангела. Ось і наші учні привітали своїх однокласниць з цим чудовим днем конкурсно – розважальною програмою і цікавими подарунками.

31 – річниця виведення військ із Афганістану.15 лютого 1989 року останній солдат радянських військ залишив територію Афганістану.Офіційно закінчилася неоголошена війна,але для колишніх воїнів – афганців вона  назавжди залишилася в їхніх серцях,живе в спогадах і фотографіях. В будинку культури  Іванівської обєднаної територіальної громади, педагоги нашої школи Софина Н.Ф., Федчишина О.П., Снинар Л.Л. з ансамблем « Янівчани»  привітали воїнів – афганців громади.

День Державного Прапора України. В усі віки і в усіх народів державний прапор був однією з найвищих і шанованих святинь.28 січня 1992 року на сесії Верховної Ради прийняли постанову про Державний прапор України. Ним став синьо-жовтий стяг.З метою виховання патріотів рідної держави, любові до рідного краю , шанобливого ставлення до національних і державних символів  України – Державного прапора України в Іванівській спеціальній загальноосвітній школі – інтернат була проведена Акція « Теплі долоньки».

29 січня – День пам’яті героїв Крут. З метою вшанування пам’яті молодих захисників Української Народної Республіки, які власною кров’ю вписали героїчну сторінку в історію українського визвольного руху в Іванівській загальноосвітній школі – інтернат  була проведена лінійка –реквієм  «Коли стають до зброї діти – народ той не перемогти», яку підготували учні 10 класу з вихователями Понятовською Г.О., Токаренко Н.Л. і класним керівником Муравейнік І.С.

День Соборності України                                Живи, Україно, живи для краси,
Для сили, для правди, для волі!
Шуми, Україно, як рідні ліси,
Як вітер в широкому полі.22 січня з нагоди Дня Соборності України та виховання у громадян почуття патріотизму і гордості за свою державу у Іванівській спеціальній загальноосвітній школі – інтернат  був проведений виховний захід «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг»

Шкільні посиденьки. Андріївські вечорниці.

Свято Миколая “Миколай,Миколай ти до нас завітай”

Телеміст з Гурською Н.В.(з донькою депортованих батьків)приурочений до відзачення на Вінничині 75-х роковин депортації українців з Лемківщини, Надсяння,Холмщини,Пв.Підляшшя, Любачівщини,Зх.Бойковщини у 1944 – 1951роках 

Міжнародний день боротьби зі СНІДом “СНІД – не залишаймося байдужими”

Тиждень Української мови та писемності “Плекаймо рідне слово – українську нашу мову”

Зустріч з представниками Ювенальної превенції, капітаном Паламарчук Л.В.(в межах місячника правових знань)

День пам′яті жертв голодомору “П′ять колосків – до життя непройдених п′ять кроків”

День Гідності і Свободи “Згадаймо,як це було…”

Святкова лінійка до Дня Збройних Сил України “Наші захисники”

Всесвітній день Української Хустки (флешмоб “Фото з українською хусткою”)

Спортивно-розважальне свято “Козацькі забави” (в межах тижня історії)

Посвята в козачата учнів 3 класу “Козацькому роду нема переводу”(в межах тижня Українського козацтва “Тої слави козацької повік не забудемо”)

Благодійна акція “Прояви турботу”

Благодійна акція “Допоможи солдату – захистити Батьківщину”

Вітальна акція “Його величність Вчитель!”

Акція доброти “Брати наші менші”

Тиждень ОБЖ (в межах місячника цивільного захисту)

Всеукраїнська акція “Живи, книго” 

Тиждень фізичної культури і спорту

Акція “Ми за чисте довкілля”

До міжнародного дня Миру у рамках загальношкільного проекту “З вами наші серця”

Творчий звіт загону “Подоляни”

Відпочинок вересень 2019

День знань 1 вересня 2019рік

Свято квітів осінь 2019

День вишиванки 2019

Збережемо нашу планету 2019

Тижневий дайжест квітень 2019

НУШ 2018-2019 н.р.

Протидія булінгу

Соціальна робота

Національно-патріотичне виховання

Шкільні посиденьки. Зустріч з шкільним психологом. Толерантність в нашому житті

Флешмоб щеплення – здорова нація

Тренінгові заняття “Знай свої права та обов’язки”

Тиждень початкових класів

Мовознавчий турнір “Дивослово”

Зустріч з письменницею с. Іванів Мовчан Л.С

Захід до Дня бородьби зі СНІДом. СНІД мусимо зупинити

Година Памяті до Дня Голодомору. Не всім насипано могили, не всім поставлено хрести

Відкрита виховна година у першому класі Ремез А.Ю..  Про небезпечні речі потрібно знати малечі

Виступ шкільної агітбригади “Молодь обирає здоровий спосіб життя”

Ми відпочиваємо

Наші будні. Акція “У нашому двірку, як у вінку”

Зустріч старшокласників з воїном АТО Болюхом Миколою Анатолієвичем і захисником аеропорту Сичевським Володимиром Миколайовичом

Свято “Посвята в козата”

Літературно-пісенна вітальня для вчителів “Вдячність, шана нині лише Вам”

День людей похилого віку. Акція милосердя “Поспішайте творити добро”

Рекламна акція “До ваших послуг”

Місячник ОБЖ “Щоб не трапилось біди, пам’ятай про це завжди”. Урок безпеки “На дорозі небезпечно, тож обачним буть доречно”

Конкурс дитячого малюнка на асфальті до Міжнародного дня миру “Ми за мир на планеті Земля”

Олімпійський тиждень “щасливі діти – здорові, сильні, мужні і спритні”

Свято квітів та осінніх композицій “Квіти – це історія нашого народу”

Урок мужності: “Із пам’яттю в душі ми живемо”, присвячений виводу військ з Афганістану

Методичне об’єднання вихователів.

Літературно-музична композиція: “Вони загинули за Україну”.

Захід приурочений відзначенню 2004-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

До свята 8-го березня. Вітаємо любі жінки .

До Дня Рідної Української Мови

Загальношкільний Конкурс Краси До Дня Закоханих

До Дня пам’яті Героїв бою під Крутами. 100-річчя

До Всесвітнього дня боротьби Зі СНІДом

Допомога зимуючим птахам “Як тобі живеться зимова пташко?”

Новорічна казка

День Святого Миколая Миколая зустрічаємо в цей святий величний час

Проведення виховної години Моя родина, моя сімя – це і є маленька Батьківщина вихователь Коваль І.В (7 клас)

Проведення відкритого заняття здоровий спосіб життя – як цього досягти Вихователь Токаренко Н.Л. (8 клас)

Проведення методичного об’єднання

Проведення уроку природознавства Польові рослини вчителю Пушкар І.Б (7 клас)

Свято Андріївські вечорниці

1 вересня – День знань (2017р.)

Акція Трудовий десант. У двірку, як у вінку

Всесвітня акція: Ми – українці, ми за МИР!!!

Поїздка педагогів  до театру Садовського м. Вінниця

Вітаємо любі жінки. До свята 8 Березня

День пам’яті жертв голодомору

Акварелі кохання. До дня святого Валентина

До міжнародного дня Толерантності

Клуб вихідного дня . Ляльковий театр казка-Хатинка

Майбутнє ціною власного життя. До Дня вшанування жертв на Чорнобильській АЕС

Ми любимо вас, дорогі вчителі! До дня Учителя (2017 рік)

Ми, віримо в майбутнє твоє, Україно. До річниці Революції Гідності

Наше дозвілля

Наші досягнення

Пам’ять війни – це пам’ять серця!

Проект “Знаємо поіменно”. Зустрічі з воїнами АТО

Свято урожаю “Фруктово – овочевий скарб”

Пошук
Архіви